Maisonnette (dubbel bovenhuis) Nachtegaalstraat 86 BSA Utrecht

Nachtegaalstraat 86 BSA, 3581 AN Utrecht

147 m² Bouwjaar 1936 6 kamers 4 slaapkamers Label D

Nachtegaalstraat 86 BSA is een maisonnette (dubbel bovenhuis) in Utrecht, gebouwd in 1936. De woning heeft een woonoppervlakte van 147 m² en 6 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €604.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1936
Woonoppervlakte
147 m²
Inhoud
520 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€0 tot €15.000
Laatst bekende transactie
Periode 2020 tot 2024
Daktype
Plat dak

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Nachtegaalstraat 86 BSA

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Nachtegaalstraat 86 BSA

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
174.92 kWh/m²
Primaire fossiele energie
252.89 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
46.54 kg/m²

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

2.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.9 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

1 km

Buurtinformatie in Utrecht

4760 Inwoners
3175 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
2156 Woningvoorraad
€604.000 Gem. woningwaarde Buiten Wittevrouwen
39% Koopwoningen
10.196 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Nachtegaalstraat 86 BSA

Vergelijkbare woningen in Utrecht

Veelgestelde vragen over Nachtegaalstraat 86 BSA

Wat is de geschatte woningwaarde van Nachtegaalstraat 86 BSA?

De prijsindicatie voor Nachtegaalstraat 86 BSA ligt rond €0 tot €15.000. De gemiddelde woningwaarde in Buiten Wittevrouwen is €604.000. Dat komt neer op circa €4.109 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Nachtegaalstraat 86 BSA zich tot de wijk Buiten Wittevrouwen?

Nachtegaalstraat 86 BSA is een maisonnette (dubbel bovenhuis) van 147 m² in de wijk Buiten Wittevrouwen. De buurt telt 2.156 woningen. Daarvan is 39% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.196 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Nachtegaalstraat 86 BSA?

Nachtegaalstraat 86 BSA is een maisonnette (dubbel bovenhuis) in Buiten Wittevrouwen, gebouwd in 1936 (90 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Nachtegaalstraat 86 BSA vergeleken met de buurt?

Nachtegaalstraat 86 BSA heeft 147 m² woonoppervlakte en 520 m³ inhoud. Met 6 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Buiten Wittevrouwen ligt de gemiddelde woningwaarde op €604.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Nachtegaalstraat 86 BSA en wat betekent dat?

Nachtegaalstraat 86 BSA heeft energielabel D. Geldig tot 2032-08-23. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 46.54 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Nachtegaalstraat 86 BSA?

Nachtegaalstraat 86 BSA heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Buiten Wittevrouwen?

De wijk Buiten Wittevrouwen in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 4.760 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €604.000, 39% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Buiten Wittevrouwen?