Tussenwoning Tulastraat 12 Utrecht

Tulastraat 12, 3573 XG Utrecht

147 m² Bouwjaar 1992 6 kamers 5 slaapkamers Label B

Tulastraat 12 is een tussenwoning in Utrecht, gebouwd in 1992. De woning heeft een woonoppervlakte van 147 m², een perceel van 155 m² en 6 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €533.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1992
Woonoppervlakte
147 m²
Perceeloppervlakte
155 m²
Inhoud
493 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€585.000 tot €685.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Ligging
on_quiet_road, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Tulastraat 12

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Tulastraat 12

Energielabel

Energieklasse
B
Geldig tot

Bereikbaarheid in Utrecht

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

2.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.5 km
Gezondheid

Apotheek

1.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

2.4 km
Cultuur

Bibliotheek

2.7 km
Cultuur

Bioscoop

2.9 km

Buurtinformatie in Utrecht

5140 Inwoners
2320 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
2156 Woningvoorraad
€533.000 Gem. woningwaarde Voordorp en Voorveldsepolder
66% Koopwoningen
2.859 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Tulastraat 12

Vergelijkbare woningen in Utrecht

Veelgestelde vragen over Tulastraat 12

Wat is de geschatte woningwaarde van Tulastraat 12?

De prijsindicatie voor Tulastraat 12 ligt rond €585.000 tot €685.000. De gemiddelde woningwaarde in Voordorp en Voorveldsepolder is €533.000. Dat komt neer op circa €3.626 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Tulastraat 12 zich tot de wijk Voordorp en Voorveldsepolder?

Tulastraat 12 is een tussenwoning van 147 m² in de wijk Voordorp en Voorveldsepolder. De buurt telt 2.156 woningen. Daarvan is 66% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.859 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Tulastraat 12?

Tulastraat 12 is een tussenwoning in Voordorp en Voorveldsepolder, gebouwd in 1992 (34 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Tulastraat 12 vergeleken met de buurt?

Tulastraat 12 heeft 147 m² woonoppervlakte en 493 m³ inhoud. Het perceel is 155 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Voordorp en Voorveldsepolder ligt de gemiddelde woningwaarde op €533.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Tulastraat 12 en wat betekent dat?

Tulastraat 12 heeft energielabel B. Geldig tot 2030-11-15. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Tulastraat 12?

Tulastraat 12 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Voordorp en Voorveldsepolder?

De wijk Voordorp en Voorveldsepolder in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 5.140 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €533.000, 66% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Voordorp en Voorveldsepolder?