Eengezinswoning, tussenwoning Oldenburgerstraat 42 Utrecht

Oldenburgerstraat 42, 3573 SK Utrecht

174 m² Bouwjaar 2019 7 kamers 6 slaapkamers Label A

Oldenburgerstraat 42 is een eengezinswoning, tussenwoning in Utrecht, gebouwd in 2019. De woning heeft een woonoppervlakte van 174 m², een perceel van 131 m² en 7 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €533.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2019
Woonoppervlakte
174 m²
Perceeloppervlakte
131 m²
Inhoud
603 m³
Kamers
7
Slaapkamers
6
Indicatie vraagprijs
€940.000 tot €1.040.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Beschutte ligging en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Oldenburgerstraat 42

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Oldenburgerstraat 42

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot
Verwarming
Gedeeltelijke vloerverwarming, warmte terugwininstallatie en warmtepomp
Isolatie
Dakisolatie, driedubbel glas, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie

Bijzonderheden

Bijzondere kenmerken
Gedeeltelijk gestoffeerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (50.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

2.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.5 km
Gezondheid

Apotheek

1.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

2.4 km
Cultuur

Bibliotheek

2.7 km
Cultuur

Bioscoop

2.9 km

Buurtinformatie in Utrecht

5140 Inwoners
2320 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
2156 Woningvoorraad
€533.000 Gem. woningwaarde Voordorp en Voorveldsepolder
66% Koopwoningen
2.859 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Oldenburgerstraat 42

Vergelijkbare woningen in Utrecht

Veelgestelde vragen over Oldenburgerstraat 42

Wat is de geschatte woningwaarde van Oldenburgerstraat 42?

De prijsindicatie voor Oldenburgerstraat 42 ligt rond €940.000 tot €1.040.000. De gemiddelde woningwaarde in Voordorp en Voorveldsepolder is €533.000. Dat komt neer op circa €3.063 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Oldenburgerstraat 42 zich tot de wijk Voordorp en Voorveldsepolder?

Oldenburgerstraat 42 is een eengezinswoning, tussenwoning van 174 m² in de wijk Voordorp en Voorveldsepolder. De buurt telt 2.156 woningen. Daarvan is 66% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.859 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Oldenburgerstraat 42?

Oldenburgerstraat 42 is een eengezinswoning, tussenwoning in Voordorp en Voorveldsepolder, gebouwd in 2019 (7 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Oldenburgerstraat 42 vergeleken met de buurt?

Oldenburgerstraat 42 heeft 174 m² woonoppervlakte en 603 m³ inhoud. Het perceel is 131 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Voordorp en Voorveldsepolder ligt de gemiddelde woningwaarde op €533.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Oldenburgerstraat 42 en wat betekent dat?

Oldenburgerstraat 42 heeft energielabel A. Geldig tot 2029-06-16. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Oldenburgerstraat 42?

Oldenburgerstraat 42 heeft 7 kamers waarvan 6 slaapkamers. De tuin is 50 m².

Hoe is de woningmarkt in Voordorp en Voorveldsepolder?

De wijk Voordorp en Voorveldsepolder in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 5.140 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €533.000, 66% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Voordorp en Voorveldsepolder?