Portiekflat Habib Bourguibastraat 20 Utrecht

Habib Bourguibastraat 20, 3573 PL Utrecht

102 m² Bouwjaar 1994 3 kamers 2 slaapkamers Label C

Habib Bourguibastraat 20 is een portiekflat in Utrecht, gebouwd in 1994. De woning heeft een woonoppervlakte van 102 m² en 3 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €533.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1994
Woonoppervlakte
102 m²
Inhoud
106 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€450.000 tot €550.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Ligging
on_quiet_road, in_residential_district, unobstructed_view

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Habib Bourguibastraat 20

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Habib Bourguibastraat 20

Energielabel

Energieklasse
C

Bereikbaarheid in Utrecht

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

2.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.5 km
Gezondheid

Apotheek

1.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

2.4 km
Cultuur

Bibliotheek

2.7 km
Cultuur

Bioscoop

2.9 km

Buurtinformatie in Utrecht

5140 Inwoners
2320 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
2156 Woningvoorraad
€533.000 Gem. woningwaarde Voordorp en Voorveldsepolder
66% Koopwoningen
2.859 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Habib Bourguibastraat 20

Vergelijkbare woningen in Utrecht

Veelgestelde vragen over Habib Bourguibastraat 20

Wat is de geschatte woningwaarde van Habib Bourguibastraat 20?

De prijsindicatie voor Habib Bourguibastraat 20 ligt rond €450.000 tot €550.000. De gemiddelde woningwaarde in Voordorp en Voorveldsepolder is €533.000. Dat komt neer op circa €5.225 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Habib Bourguibastraat 20 zich tot de wijk Voordorp en Voorveldsepolder?

Habib Bourguibastraat 20 is een portiekflat van 102 m² in de wijk Voordorp en Voorveldsepolder. De buurt telt 2.156 woningen. Daarvan is 66% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.859 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Habib Bourguibastraat 20?

Habib Bourguibastraat 20 is een portiekflat in Voordorp en Voorveldsepolder, gebouwd in 1994 (32 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Habib Bourguibastraat 20 vergeleken met de buurt?

Habib Bourguibastraat 20 heeft 102 m² woonoppervlakte en 106 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 34 m² per kamer. In Voordorp en Voorveldsepolder ligt de gemiddelde woningwaarde op €533.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Habib Bourguibastraat 20 en wat betekent dat?

Habib Bourguibastraat 20 heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.

Hoe is de indeling van Habib Bourguibastraat 20?

Habib Bourguibastraat 20 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Voordorp en Voorveldsepolder?

De wijk Voordorp en Voorveldsepolder in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 5.140 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €533.000, 66% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Voordorp en Voorveldsepolder?

Vanuit Habib Bourguibastraat 20 in Voordorp en Voorveldsepolder bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 2.1 km, snelwegoprit op 1.5 km.