Eindwoning Steve Bikostraat 370 Utrecht

Steve Bikostraat 370, 3573 BJ Utrecht

118 m² Bouwjaar 1991 5 kamers 4 slaapkamers Label C

Steve Bikostraat 370 is een eindwoning in Utrecht, gebouwd in 1991. De woning heeft een woonoppervlakte van 118 m², een perceel van 172 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €533.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1991
Woonoppervlakte
118 m²
Perceeloppervlakte
172 m²
Inhoud
417 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€535.000 tot €635.000
Laatst bekende transactie
Periode 2021 tot 2025

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Steve Bikostraat 370

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Steve Bikostraat 370

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
120.89 kWh/m²
Primaire fossiele energie
198.92 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
36.72 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Utrecht

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

2.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.5 km
Gezondheid

Apotheek

1.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

2.4 km
Cultuur

Bibliotheek

2.7 km
Cultuur

Bioscoop

2.9 km

Buurtinformatie in Utrecht

5140 Inwoners
2320 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
2156 Woningvoorraad
€533.000 Gem. woningwaarde Voordorp en Voorveldsepolder
66% Koopwoningen
2.859 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Steve Bikostraat 370

Vergelijkbare woningen in Utrecht

Veelgestelde vragen over Steve Bikostraat 370

Wat is de geschatte woningwaarde van Steve Bikostraat 370?

De prijsindicatie voor Steve Bikostraat 370 ligt rond €535.000 tot €635.000. De gemiddelde woningwaarde in Voordorp en Voorveldsepolder is €533.000. Dat komt neer op circa €4.517 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Steve Bikostraat 370 zich tot de wijk Voordorp en Voorveldsepolder?

Steve Bikostraat 370 is een eindwoning van 118 m² in de wijk Voordorp en Voorveldsepolder. De buurt telt 2.156 woningen. Daarvan is 66% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.859 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Steve Bikostraat 370?

Steve Bikostraat 370 is een eindwoning in Voordorp en Voorveldsepolder, gebouwd in 1991 (35 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Steve Bikostraat 370 vergeleken met de buurt?

Steve Bikostraat 370 heeft 118 m² woonoppervlakte en 417 m³ inhoud. Het perceel is 172 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Voordorp en Voorveldsepolder ligt de gemiddelde woningwaarde op €533.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Steve Bikostraat 370 en wat betekent dat?

Steve Bikostraat 370 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-03-06. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 36.72 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Steve Bikostraat 370?

Steve Bikostraat 370 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Voordorp en Voorveldsepolder?

De wijk Voordorp en Voorveldsepolder in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 5.140 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €533.000, 66% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Voordorp en Voorveldsepolder?