Woningdetails
- Type
- Bovenwoning
- Bouwvorm
- ExistingConstruction
- Bouwjaar
- 1991
- Woonoppervlakte
- 114 m²
- Inhoud
- 296 m³
- Kamers
- 2
Aartsbisschop Romerostraat 625 is een bovenwoning in Utrecht, gebouwd in 1991. De woning heeft een woonoppervlakte van 114 m² en 2 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €533.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Aartsbisschop Romerostraat 625
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.7 kmSupermarkt
1.1 kmHuisarts
0.6 kmTreinstation
2.1 kmSnelweg oprit
1.5 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
1.5 kmApotheek
1.8 kmZiekenhuis
3 kmRestaurant
1 kmCafé
2.4 kmBibliotheek
2.7 kmBioscoop
2.9 kmDit moderne complex ligt in de kindvriendelijke wijk Voordorp en ligt op fietsafstand vab het centrum van Utrecht.
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe gemiddelde woningwaarde in Voordorp en Voorveldsepolder is €533.000. Dat komt neer op circa €4.675 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenAartsbisschop Romerostraat 625 is een bovenwoning van 114 m² in de wijk Voordorp en Voorveldsepolder. De buurt telt 2.156 woningen. Daarvan is 66% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.859 inwoners per km².
Aartsbisschop Romerostraat 625 is een bovenwoning in Voordorp en Voorveldsepolder, gebouwd in 1991 (35 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Aartsbisschop Romerostraat 625 heeft 114 m² woonoppervlakte en 296 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 57 m² per kamer. In Voordorp en Voorveldsepolder ligt de gemiddelde woningwaarde op €533.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Aartsbisschop Romerostraat 625 heeft energielabel B. Geldig tot 2029-12-18. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 4203.08 kg/jaar.
Aartsbisschop Romerostraat 625 heeft 2 kamers.
De wijk Voordorp en Voorveldsepolder in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 5.140 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €533.000, 66% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.
Vanuit Aartsbisschop Romerostraat 625 in Voordorp en Voorveldsepolder bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 2.1 km, snelwegoprit op 1.5 km.