Streetview Buys Ballotstraat 29 Utrecht

Buys Ballotstraat 29, 3572 ZS Utrecht

217 m² Bouwjaar 1890 Label C

Buys Ballotstraat 29 is een woonhuis in Utrecht, gebouwd in 1890. De woning heeft een woonoppervlakte van 217 m² en een perceel van 124 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €667.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1890
Woonoppervlakte
217 m²
Perceeloppervlakte
124 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Buys Ballotstraat 29

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Buys Ballotstraat 29

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
166.81 kWh/m²
Primaire fossiele energie
242.78 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
44.67 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Utrecht

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

2.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.7 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.7 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

1.3 km
Cultuur

Bibliotheek

2 km
Cultuur

Bioscoop

1.8 km

Buurtinformatie in Utrecht

3310 Inwoners
2030 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
1418 Woningvoorraad
€667.000 Gem. woningwaarde Zeeheldenbuurt, Hengeveldstraat e.o.
52% Koopwoningen
12.703 Inwoners per km²

Locatie van Buys Ballotstraat 29

Vergelijkbare woningen in Utrecht

Veelgestelde vragen over Buys Ballotstraat 29

Wat is de geschatte woningwaarde van Buys Ballotstraat 29?

De gemiddelde woningwaarde in Zeeheldenbuurt, Hengeveldstraat e.o. is €667.000. Dat komt neer op circa €3.074 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Buys Ballotstraat 29 zich tot de wijk Zeeheldenbuurt, Hengeveldstraat e.o.?

Buys Ballotstraat 29 is een woonhuis van 217 m² in de wijk Zeeheldenbuurt, Hengeveldstraat e.o.. De buurt telt 1.418 woningen. Daarvan is 52% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 12.703 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Buys Ballotstraat 29?

Buys Ballotstraat 29 is een woonhuis in Zeeheldenbuurt, Hengeveldstraat e.o., gebouwd in 1890 (136 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Buys Ballotstraat 29 vergeleken met de buurt?

Buys Ballotstraat 29 heeft 217 m² woonoppervlakte. Het perceel is 124 m². In Zeeheldenbuurt, Hengeveldstraat e.o. ligt de gemiddelde woningwaarde op €667.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Buys Ballotstraat 29 en wat betekent dat?

Buys Ballotstraat 29 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-10-03. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 44.67 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Zeeheldenbuurt, Hengeveldstraat e.o.?

De wijk Zeeheldenbuurt, Hengeveldstraat e.o. in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 3.310 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €667.000, 52% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Zeeheldenbuurt, Hengeveldstraat e.o.?

Vanuit Buys Ballotstraat 29 in Zeeheldenbuurt, Hengeveldstraat e.o. bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 2.1 km, snelwegoprit op 1.3 km.