Maisonnette Zeemanlaan 164 Utrecht

Zeemanlaan 164, 3572 ZH Utrecht

64 m² Bouwjaar 1974 2 kamers 1 slaapkamers Label E

Zeemanlaan 164 is een maisonnette in Utrecht, gebouwd in 1974. De woning heeft een woonoppervlakte van 64 m² en 2 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €447.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1974
Woonoppervlakte
64 m²
Inhoud
220 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Indicatie vraagprijs
€360.000 tot €410.000
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan rustige weg, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Zeemanlaan 164

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Zeemanlaan 164

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
108.56 kWh/m²
Primaire fossiele energie
284.29 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
18.5%
CO₂-emissie
64.98 kg/m²

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Utrecht

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

1.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.7 km
Gezondheid

Apotheek

1.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.8 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

1.5 km
Cultuur

Bibliotheek

2.1 km
Cultuur

Bioscoop

2 km

Buurtinformatie in Utrecht

1190 Inwoners
700 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
681 Woningvoorraad
€447.000 Gem. woningwaarde Huizingalaan, K. Doormanlaan en omgeving
51% Koopwoningen
6.102 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Zeemanlaan 164

Vergelijkbare woningen in Utrecht

Veelgestelde vragen over Zeemanlaan 164

Wat is de geschatte woningwaarde van Zeemanlaan 164?

De prijsindicatie voor Zeemanlaan 164 ligt rond €360.000 tot €410.000. De gemiddelde woningwaarde in Huizingalaan, K. Doormanlaan en omgeving is €447.000. Dat komt neer op circa €6.984 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Zeemanlaan 164 zich tot de wijk Huizingalaan, K. Doormanlaan en omgeving?

Zeemanlaan 164 is een maisonnette van 64 m² in de wijk Huizingalaan, K. Doormanlaan en omgeving. De buurt telt 681 woningen. Daarvan is 51% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.102 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Zeemanlaan 164?

Zeemanlaan 164 is een maisonnette in Huizingalaan, K. Doormanlaan en omgeving, gebouwd in 1974 (52 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Zeemanlaan 164 vergeleken met de buurt?

Zeemanlaan 164 heeft 64 m² woonoppervlakte en 220 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In Huizingalaan, K. Doormanlaan en omgeving ligt de gemiddelde woningwaarde op €447.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Zeemanlaan 164 en wat betekent dat?

Zeemanlaan 164 heeft energielabel E. Geldig tot 2033-06-14. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 64.98 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Zeemanlaan 164?

Zeemanlaan 164 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Huizingalaan, K. Doormanlaan en omgeving?

De wijk Huizingalaan, K. Doormanlaan en omgeving in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 1.190 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €447.000, 51% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Huizingalaan, K. Doormanlaan en omgeving?