Streetview Zeemanlaan 156 Utrecht

Zeemanlaan 156, 3572 ZH Utrecht

37 m² Bouwjaar 1974 Label C

Zeemanlaan 156 is een appartement in Utrecht, gebouwd in 1974. De woning heeft een woonoppervlakte van 37 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €447.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1974
Woonoppervlakte
37 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Zeemanlaan 156

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Zeemanlaan 156

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
86.69 kWh/m²
Primaire fossiele energie
214.42 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
41.24 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Utrecht

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

1.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.7 km
Gezondheid

Apotheek

1.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.8 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

1.5 km
Cultuur

Bibliotheek

2.1 km
Cultuur

Bioscoop

2 km

Buurtinformatie in Utrecht

1190 Inwoners
700 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
681 Woningvoorraad
€447.000 Gem. woningwaarde Huizingalaan, K. Doormanlaan en omgeving
51% Koopwoningen
6.102 Inwoners per km²

Locatie van Zeemanlaan 156

Vergelijkbare woningen in Utrecht

Veelgestelde vragen over Zeemanlaan 156

Wat is de geschatte woningwaarde van Zeemanlaan 156?

De gemiddelde woningwaarde in Huizingalaan, K. Doormanlaan en omgeving is €447.000. Dat komt neer op circa €12.081 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Zeemanlaan 156 zich tot de wijk Huizingalaan, K. Doormanlaan en omgeving?

Zeemanlaan 156 is een appartement van 37 m² in de wijk Huizingalaan, K. Doormanlaan en omgeving. De buurt telt 681 woningen. Daarvan is 51% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.102 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Zeemanlaan 156?

Zeemanlaan 156 is een appartement in Huizingalaan, K. Doormanlaan en omgeving, gebouwd in 1974 (52 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Zeemanlaan 156 vergeleken met de buurt?

Zeemanlaan 156 heeft 37 m² woonoppervlakte. In Huizingalaan, K. Doormanlaan en omgeving ligt de gemiddelde woningwaarde op €447.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Zeemanlaan 156 en wat betekent dat?

Zeemanlaan 156 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-10-29. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 41.24 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Huizingalaan, K. Doormanlaan en omgeving?

De wijk Huizingalaan, K. Doormanlaan en omgeving in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 1.190 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €447.000, 51% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Huizingalaan, K. Doormanlaan en omgeving?

Vanuit Zeemanlaan 156 in Huizingalaan, K. Doormanlaan en omgeving bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 1.9 km, snelwegoprit op 1.1 km.