Eengezinswoning, hoekwoning Zeemanlaan 19 Utrecht

Zeemanlaan 19, 3572 ZC Utrecht

124 m² Bouwjaar 1963 6 kamers 4 slaapkamers Label B

Zeemanlaan 19 is een eengezinswoning, hoekwoning in Utrecht, gebouwd in 1963. De woning heeft een woonoppervlakte van 124 m², een perceel van 211 m² en 6 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €447.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1963
Woonoppervlakte
124 m²
Perceeloppervlakte
211 m²
Inhoud
425 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€675.000 tot €775.000
Laatst bekende transactie
Periode 2014 tot 2018
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk en open ligging

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Zeemanlaan 19

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Zeemanlaan 19

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
162.75 kWh/m²
Primaire fossiele energie
85.74 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
62.8%
CO₂-emissie
17.36 kg/m²

Tuin
Ja (144.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het oosten bereikbaar via achterom

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Utrecht

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

1.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.7 km
Gezondheid

Apotheek

1.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.8 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

1.5 km
Cultuur

Bibliotheek

2.1 km
Cultuur

Bioscoop

2 km

Buurtinformatie in Utrecht

1190 Inwoners
700 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
681 Woningvoorraad
€447.000 Gem. woningwaarde Huizingalaan, K. Doormanlaan en omgeving
51% Koopwoningen
6.102 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Zeemanlaan 19

Vergelijkbare woningen in Utrecht

Veelgestelde vragen over Zeemanlaan 19

Wat is de geschatte woningwaarde van Zeemanlaan 19?

De prijsindicatie voor Zeemanlaan 19 ligt rond €675.000 tot €775.000. De gemiddelde woningwaarde in Huizingalaan, K. Doormanlaan en omgeving is €447.000. Dat komt neer op circa €3.605 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Zeemanlaan 19 zich tot de wijk Huizingalaan, K. Doormanlaan en omgeving?

Zeemanlaan 19 is een eengezinswoning, hoekwoning van 124 m² in de wijk Huizingalaan, K. Doormanlaan en omgeving. De buurt telt 681 woningen. Daarvan is 51% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.102 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Zeemanlaan 19?

Zeemanlaan 19 is een eengezinswoning, hoekwoning in Huizingalaan, K. Doormanlaan en omgeving, gebouwd in 1963 (63 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Zeemanlaan 19 vergeleken met de buurt?

Zeemanlaan 19 heeft 124 m² woonoppervlakte en 425 m³ inhoud. Het perceel is 211 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Huizingalaan, K. Doormanlaan en omgeving ligt de gemiddelde woningwaarde op €447.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Zeemanlaan 19 en wat betekent dat?

Zeemanlaan 19 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-10-17. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 17.36 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Zeemanlaan 19?

Zeemanlaan 19 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 144 m².

Hoe is de woningmarkt in Huizingalaan, K. Doormanlaan en omgeving?

De wijk Huizingalaan, K. Doormanlaan en omgeving in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 1.190 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €447.000, 51% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.