Bovenwoning (appartement) Admiraal van Gentstraat 16 BS Utrecht

Admiraal van Gentstraat 16 BS, 3572 XK Utrecht

121 m² Bouwjaar 1925 6 kamers 4 slaapkamers Label E

Admiraal van Gentstraat 16 BS is een bovenwoning (appartement) in Utrecht, gebouwd in 1925. De woning heeft een woonoppervlakte van 121 m² en 6 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €667.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1925
Woonoppervlakte
121 m²
Inhoud
447 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€690.000 tot €790.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Admiraal van Gentstraat 16 BS

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Admiraal van Gentstraat 16 BS

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
227.49 kWh/m²
Primaire fossiele energie
316.26 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
58.68 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

2.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.7 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.7 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

1.3 km
Cultuur

Bibliotheek

2 km
Cultuur

Bioscoop

1.8 km

Buurtinformatie in Utrecht

3310 Inwoners
2030 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
1418 Woningvoorraad
€667.000 Gem. woningwaarde Zeeheldenbuurt, Hengeveldstraat e.o.
52% Koopwoningen
12.703 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Admiraal van Gentstraat 16 BS

Provincie
Utrecht
Gemeente
Utrecht
Buurt
Zeeheldenbuurt, Hengeveldstraat en omgeving
Postcode
3572 XK

Vergelijkbare woningen in Utrecht

Veelgestelde vragen over Admiraal van Gentstraat 16 BS

Wat is de geschatte woningwaarde van Admiraal van Gentstraat 16 BS?

De prijsindicatie voor Admiraal van Gentstraat 16 BS ligt rond €690.000 tot €790.000. De gemiddelde woningwaarde in Zeeheldenbuurt, Hengeveldstraat e.o. is €667.000. Dat komt neer op circa €5.512 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Admiraal van Gentstraat 16 BS zich tot de wijk Zeeheldenbuurt, Hengeveldstraat e.o.?

Admiraal van Gentstraat 16 BS is een bovenwoning (appartement) van 121 m² in de wijk Zeeheldenbuurt, Hengeveldstraat e.o.. De buurt telt 1.418 woningen. Daarvan is 52% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 12.703 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Admiraal van Gentstraat 16 BS?

Admiraal van Gentstraat 16 BS is een bovenwoning (appartement) in Zeeheldenbuurt, Hengeveldstraat e.o., gebouwd in 1925 (101 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Admiraal van Gentstraat 16 BS vergeleken met de buurt?

Admiraal van Gentstraat 16 BS heeft 121 m² woonoppervlakte en 447 m³ inhoud. Met 6 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Zeeheldenbuurt, Hengeveldstraat e.o. ligt de gemiddelde woningwaarde op €667.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Admiraal van Gentstraat 16 BS en wat betekent dat?

Admiraal van Gentstraat 16 BS heeft energielabel E. Geldig tot 2034-11-01. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 58.68 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Admiraal van Gentstraat 16 BS?

Admiraal van Gentstraat 16 BS heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Zeeheldenbuurt, Hengeveldstraat e.o.?

De wijk Zeeheldenbuurt, Hengeveldstraat e.o. in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 3.310 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €667.000, 52% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.