Bovenwoning (dubbel bovenhuis) Admiraal van Gentstraat 25 BS Utrecht

Admiraal van Gentstraat 25 BS, 3572 XE Utrecht

165 m² Bouwjaar 1906 6 kamers 4 slaapkamers Label A

Admiraal van Gentstraat 25 BS is een bovenwoning (dubbel bovenhuis) in Utrecht, gebouwd in 1906. De woning heeft een woonoppervlakte van 165 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €667.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1906
Woonoppervlakte
165 m²
Inhoud
617 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€0 tot €10.000
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Admiraal van Gentstraat 25 BS

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Admiraal van Gentstraat 25 BS

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
103.18 kWh/m²
Primaire fossiele energie
152.39 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
6.9%
CO₂-emissie
27.47 kg/m²

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

2.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.7 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.7 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

1.3 km
Cultuur

Bibliotheek

2 km
Cultuur

Bioscoop

1.8 km

Buurtinformatie in Utrecht

3310 Inwoners
2030 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
1418 Woningvoorraad
€667.000 Gem. woningwaarde Zeeheldenbuurt, Hengeveldstraat e.o.
52% Koopwoningen
12.703 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Admiraal van Gentstraat 25 BS

Provincie
Utrecht
Gemeente
Utrecht
Buurt
Zeeheldenbuurt, Hengeveldstraat en omgeving
Postcode
3572 XE

Vergelijkbare woningen in Utrecht

Veelgestelde vragen over Admiraal van Gentstraat 25 BS

Wat is de geschatte woningwaarde van Admiraal van Gentstraat 25 BS?

De prijsindicatie voor Admiraal van Gentstraat 25 BS ligt rond €0 tot €10.000. De gemiddelde woningwaarde in Zeeheldenbuurt, Hengeveldstraat e.o. is €667.000. Dat komt neer op circa €4.042 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Admiraal van Gentstraat 25 BS zich tot de wijk Zeeheldenbuurt, Hengeveldstraat e.o.?

Admiraal van Gentstraat 25 BS is een bovenwoning (dubbel bovenhuis) van 165 m² in de wijk Zeeheldenbuurt, Hengeveldstraat e.o.. De buurt telt 1.418 woningen. Daarvan is 52% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 12.703 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Admiraal van Gentstraat 25 BS?

Admiraal van Gentstraat 25 BS is een bovenwoning (dubbel bovenhuis) in Zeeheldenbuurt, Hengeveldstraat e.o., gebouwd in 1906 (120 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Admiraal van Gentstraat 25 BS vergeleken met de buurt?

Admiraal van Gentstraat 25 BS heeft 165 m² woonoppervlakte en 617 m³ inhoud. Met 6 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Zeeheldenbuurt, Hengeveldstraat e.o. ligt de gemiddelde woningwaarde op €667.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Admiraal van Gentstraat 25 BS en wat betekent dat?

Admiraal van Gentstraat 25 BS heeft energielabel A. Geldig tot 2032-05-10. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 27.47 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Admiraal van Gentstraat 25 BS?

Admiraal van Gentstraat 25 BS heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is 1 badkamer. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Zeeheldenbuurt, Hengeveldstraat e.o.?

De wijk Zeeheldenbuurt, Hengeveldstraat e.o. in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 3.310 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €667.000, 52% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.