Streetview Vermeulenstraat 40 Utrecht

Vermeulenstraat 40, 3572 WP Utrecht

70 m² Bouwjaar 1993 Label C

Vermeulenstraat 40 is een appartement in Utrecht, gebouwd in 1993. De woning heeft een woonoppervlakte van 70 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €667.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1993
Woonoppervlakte
70 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Vermeulenstraat 40

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Vermeulenstraat 40

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
106.49 kWh/m²
Primaire fossiele energie
191.7 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
39.03 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Utrecht

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

2.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.7 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.7 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

1.3 km
Cultuur

Bibliotheek

2 km
Cultuur

Bioscoop

1.8 km

Buurtinformatie in Utrecht

3310 Inwoners
2030 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
1418 Woningvoorraad
€667.000 Gem. woningwaarde Zeeheldenbuurt, Hengeveldstraat e.o.
52% Koopwoningen
12.703 Inwoners per km²

Locatie van Vermeulenstraat 40

Vergelijkbare woningen in Utrecht

Veelgestelde vragen over Vermeulenstraat 40

Wat is de geschatte woningwaarde van Vermeulenstraat 40?

De gemiddelde woningwaarde in Zeeheldenbuurt, Hengeveldstraat e.o. is €667.000. Dat komt neer op circa €9.529 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Vermeulenstraat 40 zich tot de wijk Zeeheldenbuurt, Hengeveldstraat e.o.?

Vermeulenstraat 40 is een appartement van 70 m² in de wijk Zeeheldenbuurt, Hengeveldstraat e.o.. De buurt telt 1.418 woningen. Daarvan is 52% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 12.703 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Vermeulenstraat 40?

Vermeulenstraat 40 is een appartement in Zeeheldenbuurt, Hengeveldstraat e.o., gebouwd in 1993 (33 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Vermeulenstraat 40 vergeleken met de buurt?

Vermeulenstraat 40 heeft 70 m² woonoppervlakte. In Zeeheldenbuurt, Hengeveldstraat e.o. ligt de gemiddelde woningwaarde op €667.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Vermeulenstraat 40 en wat betekent dat?

Vermeulenstraat 40 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-08-06. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 39.03 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Zeeheldenbuurt, Hengeveldstraat e.o.?

De wijk Zeeheldenbuurt, Hengeveldstraat e.o. in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 3.310 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €667.000, 52% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Zeeheldenbuurt, Hengeveldstraat e.o.?

Vanuit Vermeulenstraat 40 in Zeeheldenbuurt, Hengeveldstraat e.o. bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 2.1 km, snelwegoprit op 1.3 km.