Streetview Klaverstraat 24 Utrecht

Klaverstraat 24, 3572 VD Utrecht

54 m² Bouwjaar 1880 2 kamers 1 slaapkamers Label C

Klaverstraat 24 is een appartement in Utrecht, gebouwd in 1880. De woning heeft een woonoppervlakte van 54 m² en 2 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €554.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1880
Woonoppervlakte
54 m²
Inhoud
194 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Klaverstraat 24

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Klaverstraat 24

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
143.86 kWh/m²
Primaire fossiele energie
197.22 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
36.22 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Utrecht

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

2.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.6 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

0.9 km

Buurtinformatie in Utrecht

6605 Inwoners
3810 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
3006 Woningvoorraad
€554.000 Gem. woningwaarde Wittevrouwen
61% Koopwoningen
17.826 Inwoners per km²

Locatie van Klaverstraat 24

Vergelijkbare woningen in Utrecht

Veelgestelde vragen over Klaverstraat 24

Wat is de geschatte woningwaarde van Klaverstraat 24?

De prijsindicatie voor Klaverstraat 24 ligt rond €130.000 tot €155.000. De gemiddelde woningwaarde in Wittevrouwen is €554.000. Dat komt neer op circa €10.259 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Klaverstraat 24 zich tot de wijk Wittevrouwen?

Klaverstraat 24 is een appartement van 54 m² in de wijk Wittevrouwen. De buurt telt 3.006 woningen. Daarvan is 61% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 17.826 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Klaverstraat 24?

Klaverstraat 24 is een appartement in Wittevrouwen, gebouwd in 1880 (146 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Klaverstraat 24 vergeleken met de buurt?

Klaverstraat 24 heeft 54 m² woonoppervlakte en 194 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Wittevrouwen ligt de gemiddelde woningwaarde op €554.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Klaverstraat 24 en wat betekent dat?

Klaverstraat 24 heeft energielabel C. Geldig tot 2031-11-11. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 36.22 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Klaverstraat 24?

Klaverstraat 24 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Wittevrouwen?

De wijk Wittevrouwen in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 6.605 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €554.000, 61% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Wittevrouwen?

Vanuit Klaverstraat 24 in Wittevrouwen bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 2.1 km, snelwegoprit op 1.6 km.