Eengezinswoning, tussenwoning Klaverstraat 59 Utrecht

Klaverstraat 59, 3572 VC Utrecht

114 m² Bouwjaar 1895 5 kamers 3 slaapkamers Label C

Klaverstraat 59 is een eengezinswoning, tussenwoning in Utrecht, gebouwd in 1895. De woning heeft een woonoppervlakte van 114 m², een perceel van 84 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €554.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1895
Woonoppervlakte
114 m²
Perceeloppervlakte
84 m²
Inhoud
405 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€790.000 tot €890.000
Daktype
Mansarde dak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Klaverstraat 59

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Klaverstraat 59

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
132.59 kWh/m²
Primaire fossiele energie
190.18 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
34.83 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (18.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuiden
Tuin type
Achtertuin

Parkeren

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Utrecht

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

2.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.6 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

0.9 km

Buurtinformatie in Utrecht

6605 Inwoners
3810 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
3006 Woningvoorraad
€554.000 Gem. woningwaarde Wittevrouwen
61% Koopwoningen
17.826 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Klaverstraat 59

Vergelijkbare woningen in Utrecht

Veelgestelde vragen over Klaverstraat 59

Wat is de geschatte woningwaarde van Klaverstraat 59?

De prijsindicatie voor Klaverstraat 59 ligt rond €790.000 tot €890.000. De gemiddelde woningwaarde in Wittevrouwen is €554.000. Dat komt neer op circa €4.860 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Klaverstraat 59 zich tot de wijk Wittevrouwen?

Klaverstraat 59 is een eengezinswoning, tussenwoning van 114 m² in de wijk Wittevrouwen. De buurt telt 3.006 woningen. Daarvan is 61% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 17.826 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Klaverstraat 59?

Klaverstraat 59 is een eengezinswoning, tussenwoning in Wittevrouwen, gebouwd in 1895 (131 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Klaverstraat 59 vergeleken met de buurt?

Klaverstraat 59 heeft 114 m² woonoppervlakte en 405 m³ inhoud. Het perceel is 84 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Wittevrouwen ligt de gemiddelde woningwaarde op €554.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Klaverstraat 59 en wat betekent dat?

Klaverstraat 59 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-05-16. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 34.83 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Klaverstraat 59?

Klaverstraat 59 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 18 m².

Hoe is de woningmarkt in Wittevrouwen?

De wijk Wittevrouwen in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 6.605 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €554.000, 61% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Wittevrouwen?

Vanuit Klaverstraat 59 in Wittevrouwen bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 2.1 km, snelwegoprit op 1.6 km.