Streetview Bekkerstraat 24 1 Utrecht

Bekkerstraat 24 1, 3572 SH Utrecht

152 m² Bouwjaar 1950 Label C

Bekkerstraat 24 1 is een woonhuis in Utrecht, gebouwd in 1950. De woning heeft een woonoppervlakte van 152 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €554.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1950
Woonoppervlakte
152 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Bekkerstraat 24 1

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Bekkerstraat 24 1

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
145.15 kWh/m²
Primaire fossiele energie
230.95 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
42.29 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Utrecht

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

2.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.6 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

0.9 km

Buurtinformatie in Utrecht

6605 Inwoners
3810 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
3006 Woningvoorraad
€554.000 Gem. woningwaarde Wittevrouwen
61% Koopwoningen
17.826 Inwoners per km²

Locatie van Bekkerstraat 24 1

Vergelijkbare woningen in Utrecht

Veelgestelde vragen over Bekkerstraat 24 1

Wat is de geschatte woningwaarde van Bekkerstraat 24 1?

De gemiddelde woningwaarde in Wittevrouwen is €554.000. Dat komt neer op circa €3.645 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Bekkerstraat 24 1 zich tot de wijk Wittevrouwen?

Bekkerstraat 24 1 is een woonhuis van 152 m² in de wijk Wittevrouwen. De buurt telt 3.006 woningen. Daarvan is 61% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 17.826 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Bekkerstraat 24 1?

Bekkerstraat 24 1 is een woonhuis in Wittevrouwen, gebouwd in 1950 (76 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Bekkerstraat 24 1 vergeleken met de buurt?

Bekkerstraat 24 1 heeft 152 m² woonoppervlakte. In Wittevrouwen ligt de gemiddelde woningwaarde op €554.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Bekkerstraat 24 1 en wat betekent dat?

Bekkerstraat 24 1 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-11-08. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 42.29 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Wittevrouwen?

De wijk Wittevrouwen in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 6.605 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €554.000, 61% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Wittevrouwen?

Vanuit Bekkerstraat 24 1 in Wittevrouwen bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 2.1 km, snelwegoprit op 1.6 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Wittevrouwen?

Zorg en onderwijs in de buurt van Bekkerstraat 24 1: ziekenhuis op 2.6 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.2 km, middelbare school op 1.1 km.