Streetview Bekkerstraat 29 Utrecht

Bekkerstraat 29, 3572 SB Utrecht

70 m² Bouwjaar 1873 4 kamers Label G

Bekkerstraat 29 is een woonhuis in Utrecht, gebouwd in 1873. De woning heeft een woonoppervlakte van 70 m², een perceel van 52 m² en 4 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €554.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1873
Woonoppervlakte
70 m²
Perceeloppervlakte
52 m²
Inhoud
275 m³
Kamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Bekkerstraat 29

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Bekkerstraat 29

Energielabel

Energieklasse
G
Energiebehoefte
201.92 kWh/m²
Primaire fossiele energie
389.7 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
71.31 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Utrecht

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

2.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.6 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

0.9 km

Buurtinformatie in Utrecht

6605 Inwoners
3810 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
3006 Woningvoorraad
€554.000 Gem. woningwaarde Wittevrouwen
61% Koopwoningen
17.826 Inwoners per km²

Locatie van Bekkerstraat 29

Vergelijkbare woningen in Utrecht

Veelgestelde vragen over Bekkerstraat 29

Wat is de geschatte woningwaarde van Bekkerstraat 29?

De gemiddelde woningwaarde in Wittevrouwen is €554.000. Dat komt neer op circa €7.914 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Bekkerstraat 29 zich tot de wijk Wittevrouwen?

Bekkerstraat 29 is een woonhuis van 70 m² in de wijk Wittevrouwen. De buurt telt 3.006 woningen. Daarvan is 61% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 17.826 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Bekkerstraat 29?

Bekkerstraat 29 is een woonhuis in Wittevrouwen, gebouwd in 1873 (153 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Bekkerstraat 29 vergeleken met de buurt?

Bekkerstraat 29 heeft 70 m² woonoppervlakte en 275 m³ inhoud. Het perceel is 52 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 18 m² per kamer. In Wittevrouwen ligt de gemiddelde woningwaarde op €554.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Bekkerstraat 29 en wat betekent dat?

Bekkerstraat 29 heeft energielabel G. Geldig tot 2032-05-25. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 71.31 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Bekkerstraat 29?

Bekkerstraat 29 heeft 4 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Wittevrouwen?

De wijk Wittevrouwen in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 6.605 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €554.000, 61% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Wittevrouwen?

Vanuit Bekkerstraat 29 in Wittevrouwen bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 2.1 km, snelwegoprit op 1.6 km.