Benedenwoning (appartement) Staalstraat 50 Utrecht

Staalstraat 50, 3572 RK Utrecht

58 m² Bouwjaar 1860 2 kamers 1 slaapkamers Label E

Staalstraat 50 is een benedenwoning (appartement) in Utrecht, gebouwd in 1860. De woning heeft een woonoppervlakte van 58 m² en 2 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €554.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1860
Woonoppervlakte
58 m²
Inhoud
248 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€390.000 tot €440.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Samengesteld dak
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Staalstraat 50

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Staalstraat 50

Tuin
Ja (27.0 m²)

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

2.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.6 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

0.9 km

Buurtinformatie in Utrecht

6605 Inwoners
3810 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
3006 Woningvoorraad
€554.000 Gem. woningwaarde Wittevrouwen
61% Koopwoningen
17.826 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Staalstraat 50

Vergelijkbare woningen in Utrecht

Veelgestelde vragen over Staalstraat 50

Wat is de geschatte woningwaarde van Staalstraat 50?

De prijsindicatie voor Staalstraat 50 ligt rond €390.000 tot €440.000. De gemiddelde woningwaarde in Wittevrouwen is €554.000. Dat komt neer op circa €9.552 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Staalstraat 50 zich tot de wijk Wittevrouwen?

Staalstraat 50 is een benedenwoning (appartement) van 58 m² in de wijk Wittevrouwen. De buurt telt 3.006 woningen. Daarvan is 61% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 17.826 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Staalstraat 50?

Staalstraat 50 is een benedenwoning (appartement) in Wittevrouwen, gebouwd in 1860 (166 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Staalstraat 50 vergeleken met de buurt?

Staalstraat 50 heeft 58 m² woonoppervlakte en 248 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Wittevrouwen ligt de gemiddelde woningwaarde op €554.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Staalstraat 50 en wat betekent dat?

Staalstraat 50 heeft energielabel E. Geldig tot 2030-03-01. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Staalstraat 50?

Staalstraat 50 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is 1 badkamer. De tuin is 27 m².

Hoe is de woningmarkt in Wittevrouwen?

De wijk Wittevrouwen in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 6.605 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €554.000, 61% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Wittevrouwen?

Vanuit Staalstraat 50 in Wittevrouwen bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 2.1 km, snelwegoprit op 1.6 km.