Eengezinswoning, tussenwoning Willem Barentszstraat 9 Utrecht

Willem Barentszstraat 9, 3572 PA Utrecht

258 m² Bouwjaar 1890 8 kamers 7 slaapkamers Label B

Willem Barentszstraat 9 is een eengezinswoning, tussenwoning in Utrecht, gebouwd in 1890. De woning heeft een woonoppervlakte van 258 m², een perceel van 163 m² en 8 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €667.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1890
Woonoppervlakte
258 m²
Perceeloppervlakte
163 m²
Inhoud
985 m³
Kamers
8
Slaapkamers
7
Indicatie vraagprijs
€1.340.000 tot €1.590.000
Laatst bekende transactie
Periode 2014 tot 2018
Daktype
Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Ligging
Aan rustige weg, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Willem Barentszstraat 9

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Willem Barentszstraat 9

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
131.78 kWh/m²
Primaire fossiele energie
184.83 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
14.2%
CO₂-emissie
34.76 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (80.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noordoosten bereikbaar via achterom
Tuin type
Achtertuin
Balkon
Ja

Parkeren

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen
Garage
Vrijstaande stenen garage
Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Utrecht

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

2.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.7 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.7 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

1.3 km
Cultuur

Bibliotheek

2 km
Cultuur

Bioscoop

1.8 km

Buurtinformatie in Utrecht

3310 Inwoners
2030 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
1418 Woningvoorraad
€667.000 Gem. woningwaarde Zeeheldenbuurt, Hengeveldstraat e.o.
52% Koopwoningen
12.703 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Willem Barentszstraat 9

Provincie
Utrecht
Gemeente
Utrecht
Buurt
Zeeheldenbuurt, Hengeveldstraat en omgeving
Postcode
3572 PA

Vergelijkbare woningen in Utrecht

Veelgestelde vragen over Willem Barentszstraat 9

Wat is de geschatte woningwaarde van Willem Barentszstraat 9?

De prijsindicatie voor Willem Barentszstraat 9 ligt rond €1.340.000 tot €1.590.000. De gemiddelde woningwaarde in Zeeheldenbuurt, Hengeveldstraat e.o. is €667.000. Dat komt neer op circa €2.585 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Willem Barentszstraat 9 zich tot de wijk Zeeheldenbuurt, Hengeveldstraat e.o.?

Willem Barentszstraat 9 is een eengezinswoning, tussenwoning van 258 m² in de wijk Zeeheldenbuurt, Hengeveldstraat e.o.. De buurt telt 1.418 woningen. Daarvan is 52% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 12.703 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Willem Barentszstraat 9?

Willem Barentszstraat 9 is een eengezinswoning, tussenwoning in Zeeheldenbuurt, Hengeveldstraat e.o., gebouwd in 1890 (136 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Willem Barentszstraat 9 vergeleken met de buurt?

Willem Barentszstraat 9 heeft 258 m² woonoppervlakte en 985 m³ inhoud. Het perceel is 163 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In Zeeheldenbuurt, Hengeveldstraat e.o. ligt de gemiddelde woningwaarde op €667.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Willem Barentszstraat 9 en wat betekent dat?

Willem Barentszstraat 9 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-08-25. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 34.76 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Willem Barentszstraat 9?

Willem Barentszstraat 9 heeft 8 kamers waarvan 7 slaapkamers. De tuin is 80 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Zeeheldenbuurt, Hengeveldstraat e.o.?

De wijk Zeeheldenbuurt, Hengeveldstraat e.o. in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 3.310 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €667.000, 52% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.