Streetview Karel Doormanlaan 140 Utrecht

Karel Doormanlaan 140, 3572 NP Utrecht

81 m² Bouwjaar 1955 3 kamers 2 slaapkamers Label C

Karel Doormanlaan 140 is een appartement in Utrecht, gebouwd in 1955. De woning heeft een woonoppervlakte van 81 m² en 3 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €447.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1955
Woonoppervlakte
81 m²
Inhoud
268 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Karel Doormanlaan 140

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Karel Doormanlaan 140

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
143.05 kWh/m²
Primaire fossiele energie
158.72 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
37.5%
CO₂-emissie
35.42 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Utrecht

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

1.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.7 km
Gezondheid

Apotheek

1.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.8 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

1.5 km
Cultuur

Bibliotheek

2.1 km
Cultuur

Bioscoop

2 km

Buurtinformatie in Utrecht

1190 Inwoners
700 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
681 Woningvoorraad
€447.000 Gem. woningwaarde Huizingalaan, K. Doormanlaan en omgeving
51% Koopwoningen
6.102 Inwoners per km²

Locatie van Karel Doormanlaan 140

Vergelijkbare woningen in Utrecht

Veelgestelde vragen over Karel Doormanlaan 140

Wat is de geschatte woningwaarde van Karel Doormanlaan 140?

De prijsindicatie voor Karel Doormanlaan 140 ligt rond €295.000 tot €345.000. De gemiddelde woningwaarde in Huizingalaan, K. Doormanlaan en omgeving is €447.000. Dat komt neer op circa €5.519 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Karel Doormanlaan 140 zich tot de wijk Huizingalaan, K. Doormanlaan en omgeving?

Karel Doormanlaan 140 is een appartement van 81 m² in de wijk Huizingalaan, K. Doormanlaan en omgeving. De buurt telt 681 woningen. Daarvan is 51% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.102 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Karel Doormanlaan 140?

Karel Doormanlaan 140 is een appartement in Huizingalaan, K. Doormanlaan en omgeving, gebouwd in 1955 (71 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Karel Doormanlaan 140 vergeleken met de buurt?

Karel Doormanlaan 140 heeft 81 m² woonoppervlakte en 268 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Huizingalaan, K. Doormanlaan en omgeving ligt de gemiddelde woningwaarde op €447.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Karel Doormanlaan 140 en wat betekent dat?

Karel Doormanlaan 140 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-10-29. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 35.42 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Karel Doormanlaan 140?

Karel Doormanlaan 140 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Huizingalaan, K. Doormanlaan en omgeving?

De wijk Huizingalaan, K. Doormanlaan en omgeving in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 1.190 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €447.000, 51% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.