Galerijflat (appartement) Karel Doormanlaan 78 Utrecht

Karel Doormanlaan 78, 3572 NH Utrecht

85 m² Bouwjaar 1958 3 kamers 2 slaapkamers Label B

Karel Doormanlaan 78 is een galerijflat (appartement) in Utrecht, gebouwd in 1958. De woning heeft een woonoppervlakte van 85 m² en 3 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €447.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1958
Woonoppervlakte
85 m²
Inhoud
299 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€455.000 tot €505.000
Laatst bekende transactie
Periode 2020 tot 2024
Daktype
Plat dak
Ligging
In woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Karel Doormanlaan 78

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Karel Doormanlaan 78

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
123.37 kWh/m²
Primaire fossiele energie
95.74 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
44.9%
CO₂-emissie
20.99 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Stadsverwarming
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas en muurisolatie

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

1.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.7 km
Gezondheid

Apotheek

1.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.8 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

1.5 km
Cultuur

Bibliotheek

2.1 km
Cultuur

Bioscoop

2 km

Buurtinformatie in Utrecht

1190 Inwoners
700 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
681 Woningvoorraad
€447.000 Gem. woningwaarde Huizingalaan, K. Doormanlaan en omgeving
51% Koopwoningen
6.102 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Karel Doormanlaan 78

Vergelijkbare woningen in Utrecht

Veelgestelde vragen over Karel Doormanlaan 78

Wat is de geschatte woningwaarde van Karel Doormanlaan 78?

De prijsindicatie voor Karel Doormanlaan 78 ligt rond €455.000 tot €505.000. De gemiddelde woningwaarde in Huizingalaan, K. Doormanlaan en omgeving is €447.000. Dat komt neer op circa €5.259 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Karel Doormanlaan 78 zich tot de wijk Huizingalaan, K. Doormanlaan en omgeving?

Karel Doormanlaan 78 is een galerijflat (appartement) van 85 m² in de wijk Huizingalaan, K. Doormanlaan en omgeving. De buurt telt 681 woningen. Daarvan is 51% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.102 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Karel Doormanlaan 78?

Karel Doormanlaan 78 is een galerijflat (appartement) in Huizingalaan, K. Doormanlaan en omgeving, gebouwd in 1958 (68 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Karel Doormanlaan 78 vergeleken met de buurt?

Karel Doormanlaan 78 heeft 85 m² woonoppervlakte en 299 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Huizingalaan, K. Doormanlaan en omgeving ligt de gemiddelde woningwaarde op €447.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Karel Doormanlaan 78 en wat betekent dat?

Karel Doormanlaan 78 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-09-29. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 20.99 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Karel Doormanlaan 78?

Karel Doormanlaan 78 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Huizingalaan, K. Doormanlaan en omgeving?

De wijk Huizingalaan, K. Doormanlaan en omgeving in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 1.190 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €447.000, 51% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.