Streetview Prof. Fischerlaan 57 Utrecht

Prof. Fischerlaan 57, 3572 MA Utrecht

191 m² Bouwjaar 2002 6 kamers 4 slaapkamers Label A

Prof. Fischerlaan 57 is een woonhuis in Utrecht, gebouwd in 2002. De woning heeft een woonoppervlakte van 191 m², een perceel van 216 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €447.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2002
Woonoppervlakte
191 m²
Perceeloppervlakte
216 m²
Inhoud
719 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Prof. Fischerlaan 57

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Prof. Fischerlaan 57

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
97.78 kWh/m²
Primaire fossiele energie
73.65 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
45.7%
CO₂-emissie
15.68 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Utrecht

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

1.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.7 km
Gezondheid

Apotheek

1.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.8 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

1.5 km
Cultuur

Bibliotheek

2.1 km
Cultuur

Bioscoop

2 km

Buurtinformatie in Utrecht

1190 Inwoners
700 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
681 Woningvoorraad
€447.000 Gem. woningwaarde Huizingalaan, K. Doormanlaan en omgeving
51% Koopwoningen
6.102 Inwoners per km²

Locatie van Prof. Fischerlaan 57

Vergelijkbare woningen in Utrecht

Veelgestelde vragen over Prof. Fischerlaan 57

Wat is de geschatte woningwaarde van Prof. Fischerlaan 57?

De gemiddelde woningwaarde in Huizingalaan, K. Doormanlaan en omgeving is €447.000. Dat komt neer op circa €2.340 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Prof. Fischerlaan 57 zich tot de wijk Huizingalaan, K. Doormanlaan en omgeving?

Prof. Fischerlaan 57 is een woonhuis van 191 m² in de wijk Huizingalaan, K. Doormanlaan en omgeving. De buurt telt 681 woningen. Daarvan is 51% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.102 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Prof. Fischerlaan 57?

Prof. Fischerlaan 57 is een woonhuis in Huizingalaan, K. Doormanlaan en omgeving, gebouwd in 2002 (24 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Prof. Fischerlaan 57 vergeleken met de buurt?

Prof. Fischerlaan 57 heeft 191 m² woonoppervlakte en 719 m³ inhoud. Het perceel is 216 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In Huizingalaan, K. Doormanlaan en omgeving ligt de gemiddelde woningwaarde op €447.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Prof. Fischerlaan 57 en wat betekent dat?

Prof. Fischerlaan 57 heeft energielabel A. Geldig tot 2032-11-17. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 15.68 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Prof. Fischerlaan 57?

Prof. Fischerlaan 57 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Huizingalaan, K. Doormanlaan en omgeving?

De wijk Huizingalaan, K. Doormanlaan en omgeving in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 1.190 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €447.000, 51% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.