Streetview Bleyenburgstraat 8 Utrecht

Bleyenburgstraat 8, 3572 JN Utrecht

145 m² Bouwjaar 1897 Label C

Bleyenburgstraat 8 is een woonhuis in Utrecht, gebouwd in 1897. De woning heeft een woonoppervlakte van 145 m² en een perceel van 144 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €667.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1897
Woonoppervlakte
145 m²
Perceeloppervlakte
144 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Bleyenburgstraat 8

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Bleyenburgstraat 8

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
150.62 kWh/m²
Primaire fossiele energie
230.35 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
42.37 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Utrecht

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

2.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.7 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.7 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

1.3 km
Cultuur

Bibliotheek

2 km
Cultuur

Bioscoop

1.8 km

Buurtinformatie in Utrecht

3310 Inwoners
2030 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
1418 Woningvoorraad
€667.000 Gem. woningwaarde Zeeheldenbuurt, Hengeveldstraat e.o.
52% Koopwoningen
12.703 Inwoners per km²

Locatie van Bleyenburgstraat 8

Vergelijkbare woningen in Utrecht

Veelgestelde vragen over Bleyenburgstraat 8

Wat is de geschatte woningwaarde van Bleyenburgstraat 8?

De gemiddelde woningwaarde in Zeeheldenbuurt, Hengeveldstraat e.o. is €667.000. Dat komt neer op circa €4.600 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Bleyenburgstraat 8 zich tot de wijk Zeeheldenbuurt, Hengeveldstraat e.o.?

Bleyenburgstraat 8 is een woonhuis van 145 m² in de wijk Zeeheldenbuurt, Hengeveldstraat e.o.. De buurt telt 1.418 woningen. Daarvan is 52% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 12.703 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Bleyenburgstraat 8?

Bleyenburgstraat 8 is een woonhuis in Zeeheldenbuurt, Hengeveldstraat e.o., gebouwd in 1897 (129 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Bleyenburgstraat 8 vergeleken met de buurt?

Bleyenburgstraat 8 heeft 145 m² woonoppervlakte. Het perceel is 144 m². In Zeeheldenbuurt, Hengeveldstraat e.o. ligt de gemiddelde woningwaarde op €667.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Bleyenburgstraat 8 en wat betekent dat?

Bleyenburgstraat 8 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-02-18. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 42.37 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Zeeheldenbuurt, Hengeveldstraat e.o.?

De wijk Zeeheldenbuurt, Hengeveldstraat e.o. in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 3.310 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €667.000, 52% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Zeeheldenbuurt, Hengeveldstraat e.o.?

Vanuit Bleyenburgstraat 8 in Zeeheldenbuurt, Hengeveldstraat e.o. bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 2.1 km, snelwegoprit op 1.3 km.