Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 1893
- Woonoppervlakte
- 180 m²
F.C. Dondersstraat 56 is een appartement in Utrecht, gebouwd in 1893. De woning heeft een woonoppervlakte van 180 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €667.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor F.C. Dondersstraat 56
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.8 kmSupermarkt
1 kmHuisarts
0.6 kmTreinstation
2.1 kmSnelweg oprit
1.3 kmKinderdagverblijf
0.7 kmMiddelbare school
1.7 kmApotheek
1.1 kmZiekenhuis
2.7 kmRestaurant
0.5 kmCafé
1.3 kmBibliotheek
2 kmBioscoop
1.8 kmDe gemiddelde woningwaarde in Zeeheldenbuurt, Hengeveldstraat e.o. is €667.000. Dat komt neer op circa €3.706 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenF.C. Dondersstraat 56 is een appartement van 180 m² in de wijk Zeeheldenbuurt, Hengeveldstraat e.o.. De buurt telt 1.418 woningen. Daarvan is 52% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 12.703 inwoners per km².
F.C. Dondersstraat 56 is een appartement in Zeeheldenbuurt, Hengeveldstraat e.o., gebouwd in 1893 (133 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
F.C. Dondersstraat 56 heeft 180 m² woonoppervlakte. In Zeeheldenbuurt, Hengeveldstraat e.o. ligt de gemiddelde woningwaarde op €667.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Zeeheldenbuurt, Hengeveldstraat e.o. in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 3.310 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €667.000, 52% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.
Vanuit F.C. Dondersstraat 56 in Zeeheldenbuurt, Hengeveldstraat e.o. bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 2.1 km, snelwegoprit op 1.3 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van F.C. Dondersstraat 56: ziekenhuis op 2.7 km, apotheek op 1.1 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 1.7 km.
Recreatie nabij Zeeheldenbuurt, Hengeveldstraat e.o.: restaurant (0.5 km), cafe (1.3 km).