Eengezinswoning, eindwoning Zandhofsestraat 140 Utrecht

Zandhofsestraat 140, 3572 GL Utrecht

132 m² Bouwjaar 1893 5 kamers 4 slaapkamers Label C

Zandhofsestraat 140 is een eengezinswoning, eindwoning in Utrecht, gebouwd in 1893. De woning heeft een woonoppervlakte van 132 m², een perceel van 74 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €554.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1893
Woonoppervlakte
132 m²
Perceeloppervlakte
74 m²
Inhoud
522 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€660.000 tot €760.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Zandhofsestraat 140

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Zandhofsestraat 140

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
163.86 kWh/m²
Primaire fossiele energie
224.17 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
41.04 kg/m²

Tuin
Ja (13.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het oosten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

2.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.6 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

0.9 km

Buurtinformatie in Utrecht

6605 Inwoners
3810 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
3006 Woningvoorraad
€554.000 Gem. woningwaarde Wittevrouwen
61% Koopwoningen
17.826 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Zandhofsestraat 140

Vergelijkbare woningen in Utrecht

Veelgestelde vragen over Zandhofsestraat 140

Wat is de geschatte woningwaarde van Zandhofsestraat 140?

De prijsindicatie voor Zandhofsestraat 140 ligt rond €660.000 tot €760.000. De gemiddelde woningwaarde in Wittevrouwen is €554.000. Dat komt neer op circa €4.197 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Zandhofsestraat 140 zich tot de wijk Wittevrouwen?

Zandhofsestraat 140 is een eengezinswoning, eindwoning van 132 m² in de wijk Wittevrouwen. De buurt telt 3.006 woningen. Daarvan is 61% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 17.826 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Zandhofsestraat 140?

Zandhofsestraat 140 is een eengezinswoning, eindwoning in Wittevrouwen, gebouwd in 1893 (133 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Zandhofsestraat 140 vergeleken met de buurt?

Zandhofsestraat 140 heeft 132 m² woonoppervlakte en 522 m³ inhoud. Het perceel is 74 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Wittevrouwen ligt de gemiddelde woningwaarde op €554.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Zandhofsestraat 140 en wat betekent dat?

Zandhofsestraat 140 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-06-11. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 41.04 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Zandhofsestraat 140?

Zandhofsestraat 140 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 13 m².

Hoe is de woningmarkt in Wittevrouwen?

De wijk Wittevrouwen in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 6.605 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €554.000, 61% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Wittevrouwen?