Galerijflat Fruinplantsoen 102 Utrecht

Fruinplantsoen 102, 3571 PV Utrecht

82 m² Bouwjaar 1967 3 kamers 2 slaapkamers Label B

Fruinplantsoen 102 is een galerijflat in Utrecht, gebouwd in 1967. De woning heeft een woonoppervlakte van 82 m² en 3 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €455.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1967
Woonoppervlakte
82 m²
Inhoud
264 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€355.000 tot €405.000
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan rustige weg, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Fruinplantsoen 102

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Fruinplantsoen 102

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
80.16 kWh/m²
Primaire fossiele energie
167.83 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
33.77 kg/m²

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.2 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

1.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.9 km
Cultuur

Bioscoop

2.2 km

Buurtinformatie in Utrecht

3405 Inwoners
1770 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
1798 Woningvoorraad
€455.000 Gem. woningwaarde Tuindorp-Oost
55% Koopwoningen
6.440 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Fruinplantsoen 102

Vergelijkbare woningen in Utrecht

Veelgestelde vragen over Fruinplantsoen 102

Wat is de geschatte woningwaarde van Fruinplantsoen 102?

De prijsindicatie voor Fruinplantsoen 102 ligt rond €355.000 tot €405.000. De gemiddelde woningwaarde in Tuindorp-Oost is €455.000. Dat komt neer op circa €5.549 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Fruinplantsoen 102 zich tot de wijk Tuindorp-Oost?

Fruinplantsoen 102 is een galerijflat van 82 m² in de wijk Tuindorp-Oost. De buurt telt 1.798 woningen. Daarvan is 55% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.440 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Fruinplantsoen 102?

Fruinplantsoen 102 is een galerijflat in Tuindorp-Oost, gebouwd in 1967 (59 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Fruinplantsoen 102 vergeleken met de buurt?

Fruinplantsoen 102 heeft 82 m² woonoppervlakte en 264 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Tuindorp-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €455.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Fruinplantsoen 102 en wat betekent dat?

Fruinplantsoen 102 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-08-29. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 33.77 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Fruinplantsoen 102?

Fruinplantsoen 102 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Tuindorp-Oost?

De wijk Tuindorp-Oost in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 3.405 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €455.000, 55% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Tuindorp-Oost?

Vanuit Fruinplantsoen 102 in Tuindorp-Oost bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.3 km, snelwegoprit op 1.3 km.