Woningdetails
- Type
- Portiekflat
- Bouwvorm
- ExistingConstruction
- Bouwjaar
- 1970
- Woonoppervlakte
- 103 m²
- Inhoud
- 250 m³
- Kamers
- 4
- Slaapkamers
- 3
- Indicatie vraagprijs
- €480.000 tot €580.000
Lamérislaan 332 is een portiekflat in Utrecht, gebouwd in 1970. De woning heeft een woonoppervlakte van 103 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €455.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Lamérislaan 332
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.4 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
1.3 kmSnelweg oprit
1.3 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
0.7 kmApotheek
1.1 kmZiekenhuis
2.2 kmRestaurant
0.4 kmCafé
1.7 kmBibliotheek
1.9 kmBioscoop
2.2 kmLamerislaan 332 4K Ruim 4-kamer appartement in de populaire wijk Tuindorp beschikbaar per 01 juli 2025. * Algemeen * Aan de Lamerislaan kunt u als…
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe prijsindicatie voor Lamérislaan 332 ligt rond €480.000 tot €580.000. De gemiddelde woningwaarde in Tuindorp-Oost is €455.000. Dat komt neer op circa €4.417 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenLamérislaan 332 is een portiekflat van 103 m² in de wijk Tuindorp-Oost. De buurt telt 1.798 woningen. Daarvan is 55% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.440 inwoners per km².
Lamérislaan 332 is een portiekflat in Tuindorp-Oost, gebouwd in 1970 (56 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Lamérislaan 332 heeft 103 m² woonoppervlakte en 250 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Tuindorp-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €455.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Lamérislaan 332 heeft energielabel A. Geldig tot 2028-03-23. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 3177.93 kg/jaar.
Lamérislaan 332 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.
De wijk Tuindorp-Oost in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 3.405 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €455.000, 55% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.
Vanuit Lamérislaan 332 in Tuindorp-Oost bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.3 km, snelwegoprit op 1.3 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Lamérislaan 332: ziekenhuis op 2.2 km, apotheek op 1.1 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 0.7 km.