Streetview Prof. Zonnebloemlaan 2 Utrecht

Prof. Zonnebloemlaan 2, 3571 KP Utrecht

125 m² Bouwjaar 1999 Label A+

Prof. Zonnebloemlaan 2 is een woonhuis in Utrecht, gebouwd in 1999. De woning heeft een woonoppervlakte van 125 m² en een perceel van 94 m². Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €455.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1999
Woonoppervlakte
125 m²
Perceeloppervlakte
94 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Prof. Zonnebloemlaan 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Prof. Zonnebloemlaan 2

Energielabel

Energieklasse
A+
Energiebehoefte
74.26 kWh/m²
Primaire fossiele energie
103.49 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
22.3%
CO₂-emissie
17.58 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Utrecht

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.2 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

1.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.9 km
Cultuur

Bioscoop

2.2 km

Buurtinformatie in Utrecht

3405 Inwoners
1770 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
1798 Woningvoorraad
€455.000 Gem. woningwaarde Tuindorp-Oost
55% Koopwoningen
6.440 Inwoners per km²

Locatie van Prof. Zonnebloemlaan 2

Vergelijkbare woningen in Utrecht

Veelgestelde vragen over Prof. Zonnebloemlaan 2

Wat is de geschatte woningwaarde van Prof. Zonnebloemlaan 2?

De prijsindicatie voor Prof. Zonnebloemlaan 2 ligt rond €455.000 tot €555.000. De gemiddelde woningwaarde in Tuindorp-Oost is €455.000. Dat komt neer op circa €3.640 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Prof. Zonnebloemlaan 2 zich tot de wijk Tuindorp-Oost?

Prof. Zonnebloemlaan 2 is een woonhuis van 125 m² in de wijk Tuindorp-Oost. De buurt telt 1.798 woningen. Daarvan is 55% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.440 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Prof. Zonnebloemlaan 2?

Prof. Zonnebloemlaan 2 is een woonhuis in Tuindorp-Oost, gebouwd in 1999 (27 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Prof. Zonnebloemlaan 2 vergeleken met de buurt?

Prof. Zonnebloemlaan 2 heeft 125 m² woonoppervlakte. Het perceel is 94 m². In Tuindorp-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €455.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Prof. Zonnebloemlaan 2 en wat betekent dat?

Prof. Zonnebloemlaan 2 heeft energielabel A+. Geldig tot 2035-09-22. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 17.58 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Tuindorp-Oost?

De wijk Tuindorp-Oost in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 3.405 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €455.000, 55% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Tuindorp-Oost?

Vanuit Prof. Zonnebloemlaan 2 in Tuindorp-Oost bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.3 km, snelwegoprit op 1.3 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Tuindorp-Oost?