Streetview Winklerlaan 148 Utrecht

Winklerlaan 148, 3571 KN Utrecht

51 m² Bouwjaar 1963

Winklerlaan 148 is een appartement in Utrecht, gebouwd in 1963. De woning heeft een woonoppervlakte van 51 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €455.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1963
Woonoppervlakte
51 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Winklerlaan 148

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Utrecht

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.2 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

1.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.9 km
Cultuur

Bioscoop

2.2 km

Buurtinformatie in Utrecht

3405 Inwoners
1770 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
1798 Woningvoorraad
€455.000 Gem. woningwaarde Tuindorp-Oost
55% Koopwoningen
6.440 Inwoners per km²

Locatie van Winklerlaan 148

Vergelijkbare woningen in Utrecht

Veelgestelde vragen over Winklerlaan 148

Wat is de geschatte woningwaarde van Winklerlaan 148?

De prijsindicatie voor Winklerlaan 148 ligt rond €100.000 tot €125.000. De gemiddelde woningwaarde in Tuindorp-Oost is €455.000. Dat komt neer op circa €8.922 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Winklerlaan 148 zich tot de wijk Tuindorp-Oost?

Winklerlaan 148 is een appartement van 51 m² in de wijk Tuindorp-Oost. De buurt telt 1.798 woningen. Daarvan is 55% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.440 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Winklerlaan 148?

Winklerlaan 148 is een appartement in Tuindorp-Oost, gebouwd in 1963 (63 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Winklerlaan 148 vergeleken met de buurt?

Winklerlaan 148 heeft 51 m² woonoppervlakte. In Tuindorp-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €455.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Tuindorp-Oost?

De wijk Tuindorp-Oost in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 3.405 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €455.000, 55% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Tuindorp-Oost?

Vanuit Winklerlaan 148 in Tuindorp-Oost bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.3 km, snelwegoprit op 1.3 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Tuindorp-Oost?

Zorg en onderwijs in de buurt van Winklerlaan 148: ziekenhuis op 2.2 km, apotheek op 1.1 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 0.7 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Tuindorp-Oost?

Recreatie nabij Tuindorp-Oost: restaurant (0.4 km), cafe (1.7 km).

Wat is de verkoopgeschiedenis van Winklerlaan 148?

De prijsindicatie ligt rond €100.000 tot €125.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Tuindorp-Oost is €455.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.