Streetview Prof. Jordanlaan 134 Utrecht

Prof. Jordanlaan 134, 3571 KD Utrecht

256 m² Bouwjaar 2011

Prof. Jordanlaan 134 is een appartement in Utrecht, gebouwd in 2011. De woning heeft een woonoppervlakte van 256 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €698.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2011
Woonoppervlakte
256 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Prof. Jordanlaan 134

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Utrecht

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

0.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.7 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

2.1 km

Buurtinformatie in Utrecht

6805 Inwoners
3400 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
2483 Woningvoorraad
€698.000 Gem. woningwaarde Tuindorp en Van Lieflandlaan-West
69% Koopwoningen
9.311 Inwoners per km²

Locatie van Prof. Jordanlaan 134

Vergelijkbare woningen in Utrecht

Veelgestelde vragen over Prof. Jordanlaan 134

Wat is de geschatte woningwaarde van Prof. Jordanlaan 134?

De gemiddelde woningwaarde in Tuindorp en Van Lieflandlaan-West is €698.000. Dat komt neer op circa €2.727 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Prof. Jordanlaan 134 zich tot de wijk Tuindorp en Van Lieflandlaan-West?

Prof. Jordanlaan 134 is een appartement van 256 m² in de wijk Tuindorp en Van Lieflandlaan-West. De buurt telt 2.483 woningen. Daarvan is 69% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.311 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Prof. Jordanlaan 134?

Prof. Jordanlaan 134 is een appartement in Tuindorp en Van Lieflandlaan-West, gebouwd in 2011 (15 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Prof. Jordanlaan 134 vergeleken met de buurt?

Prof. Jordanlaan 134 heeft 256 m² woonoppervlakte. In Tuindorp en Van Lieflandlaan-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €698.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Tuindorp en Van Lieflandlaan-West?

De wijk Tuindorp en Van Lieflandlaan-West in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 6.805 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €698.000, 69% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Tuindorp en Van Lieflandlaan-West?

Vanuit Prof. Jordanlaan 134 in Tuindorp en Van Lieflandlaan-West bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 0.9 km, snelwegoprit op 1.8 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Tuindorp en Van Lieflandlaan-West?

Zorg en onderwijs in de buurt van Prof. Jordanlaan 134: ziekenhuis op 1.7 km, apotheek op 0.9 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 1 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Tuindorp en Van Lieflandlaan-West?