Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2012
- Woonoppervlakte
- 228 m²
- Perceeloppervlakte
- 250 m²
- Inhoud
- 847 m³
- Kamers
- 5
- Slaapkamers
- 4
Prof. Jordanlaan 74 is een woonhuis in Utrecht, gebouwd in 2012. De woning heeft een woonoppervlakte van 228 m², een perceel van 250 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €698.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Prof. Jordanlaan 74
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
1 kmHuisarts
0.8 kmTreinstation
0.9 kmSnelweg oprit
1.8 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
1 kmApotheek
0.9 kmZiekenhuis
1.7 kmRestaurant
0.8 kmCafé
1.2 kmBibliotheek
1.2 kmBioscoop
2.1 kmDe prijsindicatie voor Prof. Jordanlaan 74 ligt rond €730.000 tot €830.000. De gemiddelde woningwaarde in Tuindorp en Van Lieflandlaan-West is €698.000. Dat komt neer op circa €3.061 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenProf. Jordanlaan 74 is een woonhuis van 228 m² in de wijk Tuindorp en Van Lieflandlaan-West. De buurt telt 2.483 woningen. Daarvan is 69% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.311 inwoners per km².
Prof. Jordanlaan 74 is een woonhuis in Tuindorp en Van Lieflandlaan-West, gebouwd in 2012 (14 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Prof. Jordanlaan 74 heeft 228 m² woonoppervlakte en 847 m³ inhoud. Het perceel is 250 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 46 m² per kamer. In Tuindorp en Van Lieflandlaan-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €698.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Prof. Jordanlaan 74 heeft energielabel A. Geldig tot 2034-03-20. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 25 kg/jaar.
Prof. Jordanlaan 74 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.
De wijk Tuindorp en Van Lieflandlaan-West in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 6.805 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €698.000, 69% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.
Vanuit Prof. Jordanlaan 74 in Tuindorp en Van Lieflandlaan-West bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 0.9 km, snelwegoprit op 1.8 km.