Eengezinswoning, tussenwoning Albrecht Thaerlaan 63 Utrecht

Albrecht Thaerlaan 63, 3571 EH Utrecht

108 m² Bouwjaar 1931 5 kamers 4 slaapkamers Label C

Albrecht Thaerlaan 63 is een eengezinswoning, tussenwoning in Utrecht, gebouwd in 1931. De woning heeft een woonoppervlakte van 108 m², een perceel van 136 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €698.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1931
Woonoppervlakte
108 m²
Perceeloppervlakte
136 m²
Inhoud
385 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€715.000 tot €815.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Albrecht Thaerlaan 63

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Albrecht Thaerlaan 63

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
159.44 kWh/m²
Primaire fossiele energie
243.62 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
45.73 kg/m²

Tuin
Ja (53.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidoosten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

0.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.7 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

2.1 km

Buurtinformatie in Utrecht

6805 Inwoners
3400 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
2483 Woningvoorraad
€698.000 Gem. woningwaarde Tuindorp en Van Lieflandlaan-West
69% Koopwoningen
9.311 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Albrecht Thaerlaan 63

Vergelijkbare woningen in Utrecht

Veelgestelde vragen over Albrecht Thaerlaan 63

Wat is de geschatte woningwaarde van Albrecht Thaerlaan 63?

De prijsindicatie voor Albrecht Thaerlaan 63 ligt rond €715.000 tot €815.000. De gemiddelde woningwaarde in Tuindorp en Van Lieflandlaan-West is €698.000. Dat komt neer op circa €6.463 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Albrecht Thaerlaan 63 zich tot de wijk Tuindorp en Van Lieflandlaan-West?

Albrecht Thaerlaan 63 is een eengezinswoning, tussenwoning van 108 m² in de wijk Tuindorp en Van Lieflandlaan-West. De buurt telt 2.483 woningen. Daarvan is 69% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.311 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Albrecht Thaerlaan 63?

Albrecht Thaerlaan 63 is een eengezinswoning, tussenwoning in Tuindorp en Van Lieflandlaan-West, gebouwd in 1931 (95 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Albrecht Thaerlaan 63 vergeleken met de buurt?

Albrecht Thaerlaan 63 heeft 108 m² woonoppervlakte en 385 m³ inhoud. Het perceel is 136 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Tuindorp en Van Lieflandlaan-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €698.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Albrecht Thaerlaan 63 en wat betekent dat?

Albrecht Thaerlaan 63 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-09-16. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 45.73 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Albrecht Thaerlaan 63?

Albrecht Thaerlaan 63 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 53 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Tuindorp en Van Lieflandlaan-West?

De wijk Tuindorp en Van Lieflandlaan-West in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 6.805 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €698.000, 69% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.