Eengezinswoning, tussenwoning Van Lieflandlaan 83 Utrecht

Van Lieflandlaan 83, 3571 AA Utrecht

112 m² Bouwjaar 1987 5 kamers 4 slaapkamers Label C

Van Lieflandlaan 83 is een eengezinswoning, tussenwoning in Utrecht, gebouwd in 1987. De woning heeft een woonoppervlakte van 112 m², een perceel van 122 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €698.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1987
Woonoppervlakte
112 m²
Perceeloppervlakte
122 m²
Inhoud
376 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€505.000 tot €605.000
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Van Lieflandlaan 83

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Van Lieflandlaan 83

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (55.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

0.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.7 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

2.1 km

Buurtinformatie in Utrecht

6805 Inwoners
3400 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
2483 Woningvoorraad
€698.000 Gem. woningwaarde Tuindorp en Van Lieflandlaan-West
69% Koopwoningen
9.311 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Van Lieflandlaan 83

Vergelijkbare woningen in Utrecht

Veelgestelde vragen over Van Lieflandlaan 83

Wat is de geschatte woningwaarde van Van Lieflandlaan 83?

De prijsindicatie voor Van Lieflandlaan 83 ligt rond €505.000 tot €605.000. De gemiddelde woningwaarde in Tuindorp en Van Lieflandlaan-West is €698.000. Dat komt neer op circa €6.232 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Van Lieflandlaan 83 zich tot de wijk Tuindorp en Van Lieflandlaan-West?

Van Lieflandlaan 83 is een eengezinswoning, tussenwoning van 112 m² in de wijk Tuindorp en Van Lieflandlaan-West. De buurt telt 2.483 woningen. Daarvan is 69% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.311 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Van Lieflandlaan 83?

Van Lieflandlaan 83 is een eengezinswoning, tussenwoning in Tuindorp en Van Lieflandlaan-West, gebouwd in 1987 (39 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Van Lieflandlaan 83 vergeleken met de buurt?

Van Lieflandlaan 83 heeft 112 m² woonoppervlakte en 376 m³ inhoud. Het perceel is 122 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Tuindorp en Van Lieflandlaan-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €698.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Van Lieflandlaan 83 en wat betekent dat?

Van Lieflandlaan 83 heeft energielabel C. Geldig tot 2030-12-24. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Van Lieflandlaan 83?

Van Lieflandlaan 83 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 55 m².

Hoe is de woningmarkt in Tuindorp en Van Lieflandlaan-West?

De wijk Tuindorp en Van Lieflandlaan-West in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 6.805 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €698.000, 69% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.