Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1992
- Woonoppervlakte
- 402 m²
- Perceeloppervlakte
- 1633 m²
- Kamers
- 7
St.-Anthoniedijk 107 is een woonhuis in Utrecht, gebouwd in 1992. De woning heeft een woonoppervlakte van 402 m², een perceel van 1633 m² en 7 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €825.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor St.-Anthoniedijk 107
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.9 kmSupermarkt
1.5 kmHuisarts
1.6 kmTreinstation
3.5 kmSnelweg oprit
1.2 kmKinderdagverblijf
1.7 kmMiddelbare school
2.3 kmApotheek
1.9 kmZiekenhuis
2.5 kmRestaurant
1.5 kmCafé
2.2 kmBibliotheek
2.5 kmBioscoop
4.6 kmDe gemiddelde woningwaarde in Poldergebied Overvecht is €825.000. Dat komt neer op circa €2.052 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenSt.-Anthoniedijk 107 is een woonhuis van 402 m² in de wijk Poldergebied Overvecht. De buurt telt 93 woningen. Daarvan is 85% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 130 inwoners per km².
St.-Anthoniedijk 107 is een woonhuis in Poldergebied Overvecht, gebouwd in 1992 (34 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
St.-Anthoniedijk 107 heeft 402 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1633 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 57 m² per kamer. In Poldergebied Overvecht ligt de gemiddelde woningwaarde op €825.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
St.-Anthoniedijk 107 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-06-05. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 31.42 kg/jaar.
St.-Anthoniedijk 107 heeft 7 kamers.
De wijk Poldergebied Overvecht in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 265 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €825.000, 85% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit St.-Anthoniedijk 107 in Poldergebied Overvecht bereik je: supermarkt op 1.5 km, basisschool op 1.9 km, huisarts op 1.6 km, treinstation op 3.5 km, snelwegoprit op 1.2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van St.-Anthoniedijk 107: ziekenhuis op 2.5 km, apotheek op 1.9 km, kinderdagverblijf op 1.7 km, middelbare school op 2.3 km.