Portiekflat Yokohamadreef 64 Utrecht

Yokohamadreef 64, 3564 XL Utrecht

87 m² Bouwjaar 1900 5 kamers 3 slaapkamers Label UNKNOWN

Yokohamadreef 64 is een portiekflat in Utrecht, gebouwd in 1900. De woning heeft een woonoppervlakte van 87 m² en 5 kamers. Het energielabel is UNKNOWN. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €293.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1900
Woonoppervlakte
87 m²
Inhoud
265 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€0 tot €15.000

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Yokohamadreef 64

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Yokohamadreef 64

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

3.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.6 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.5 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

1.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

4.5 km

Buurtinformatie in Utrecht

4485 Inwoners
1945 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
1912 Woningvoorraad
€293.000 Gem. woningwaarde Tigrisdreef en omgeving
20% Koopwoningen
8.606 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Yokohamadreef 64

Vergelijkbare woningen in Utrecht

Veelgestelde vragen over Yokohamadreef 64

Wat is de geschatte woningwaarde van Yokohamadreef 64?

De prijsindicatie voor Yokohamadreef 64 ligt rond €0 tot €15.000. De gemiddelde woningwaarde in Tigrisdreef en omgeving is €293.000. Dat komt neer op circa €3.368 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Yokohamadreef 64 zich tot de wijk Tigrisdreef en omgeving?

Yokohamadreef 64 is een portiekflat van 87 m² in de wijk Tigrisdreef en omgeving. De buurt telt 1.912 woningen. Daarvan is 20% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.606 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Yokohamadreef 64?

Yokohamadreef 64 is een portiekflat in Tigrisdreef en omgeving, gebouwd in 1900 (126 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Yokohamadreef 64 vergeleken met de buurt?

Yokohamadreef 64 heeft 87 m² woonoppervlakte en 265 m³ inhoud. Met 5 kamers is dat gemiddeld 17 m² per kamer. In Tigrisdreef en omgeving ligt de gemiddelde woningwaarde op €293.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Yokohamadreef 64 en wat betekent dat?

Yokohamadreef 64 heeft energielabel UNKNOWN. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.

Hoe is de indeling van Yokohamadreef 64?

Yokohamadreef 64 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Tigrisdreef en omgeving?

De wijk Tigrisdreef en omgeving in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 4.485 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €293.000, 20% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Tigrisdreef en omgeving?

Vanuit Yokohamadreef 64 in Tigrisdreef en omgeving bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 3.9 km, snelwegoprit op 1.7 km.