Streetview Victoria Regiadreef 89 Utrecht

Victoria Regiadreef 89, 3563 GE Utrecht

62 m² Bouwjaar 1968 3 kamers Label B

Victoria Regiadreef 89 is een appartement in Utrecht, gebouwd in 1968. De woning heeft een woonoppervlakte van 62 m² en 3 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €306.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1968
Woonoppervlakte
62 m²
Inhoud
195 m³
Kamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Victoria Regiadreef 89

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Victoria Regiadreef 89

Energielabel

Energieklasse
B

Bereikbaarheid in Utrecht

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.2 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

1.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

3.6 km

Buurtinformatie in Utrecht

5205 Inwoners
2430 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
2512 Woningvoorraad
€306.000 Gem. woningwaarde Vechtzoom-zuid
17% Koopwoningen
7.808 Inwoners per km²

Locatie van Victoria Regiadreef 89

Vergelijkbare woningen in Utrecht

Veelgestelde vragen over Victoria Regiadreef 89

Wat is de geschatte woningwaarde van Victoria Regiadreef 89?

De prijsindicatie voor Victoria Regiadreef 89 ligt rond €105.000 tot €130.000. De gemiddelde woningwaarde in Vechtzoom-zuid is €306.000. Dat komt neer op circa €4.935 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Victoria Regiadreef 89 zich tot de wijk Vechtzoom-zuid?

Victoria Regiadreef 89 is een appartement van 62 m² in de wijk Vechtzoom-zuid. De buurt telt 2.512 woningen. Daarvan is 17% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.808 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Victoria Regiadreef 89?

Victoria Regiadreef 89 is een appartement in Vechtzoom-zuid, gebouwd in 1968 (58 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Victoria Regiadreef 89 vergeleken met de buurt?

Victoria Regiadreef 89 heeft 62 m² woonoppervlakte en 195 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Vechtzoom-zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €306.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Victoria Regiadreef 89 en wat betekent dat?

Victoria Regiadreef 89 heeft energielabel B. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden.

Hoe is de indeling van Victoria Regiadreef 89?

Victoria Regiadreef 89 heeft 3 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Vechtzoom-zuid?

De wijk Vechtzoom-zuid in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 5.205 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €306.000, 17% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Vechtzoom-zuid?

Vanuit Victoria Regiadreef 89 in Vechtzoom-zuid bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 3 km, snelwegoprit op 2.1 km.