Portiekflat Kaap Hoorndreef 32 E Utrecht

Kaap Hoorndreef 32 E, 3563 AT Utrecht

79 m² Bouwjaar 1973 3 kamers 2 slaapkamers Label UNKNOWN

Kaap Hoorndreef 32 E is een portiekflat in Utrecht, gebouwd in 1973. De woning heeft een woonoppervlakte van 79 m² en 3 kamers. Het energielabel is UNKNOWN. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €306.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1973
Woonoppervlakte
79 m²
Kamers
3
Slaapkamers
2
Ligging
in_green_area

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Kaap Hoorndreef 32 E

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kaap Hoorndreef 32 E

Energielabel

Energieklasse
UNKNOWN

Bereikbaarheid in Utrecht

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.2 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

1.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

3.6 km

Buurtinformatie in Utrecht

5205 Inwoners
2430 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
2512 Woningvoorraad
€306.000 Gem. woningwaarde Vechtzoom-zuid
17% Koopwoningen
7.808 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Kaap Hoorndreef 32 E

Vergelijkbare woningen in Utrecht

Veelgestelde vragen over Kaap Hoorndreef 32 E

Wat is de geschatte woningwaarde van Kaap Hoorndreef 32 E?

De gemiddelde woningwaarde in Vechtzoom-zuid is €306.000. Dat komt neer op circa €3.873 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kaap Hoorndreef 32 E zich tot de wijk Vechtzoom-zuid?

Kaap Hoorndreef 32 E is een portiekflat van 79 m² in de wijk Vechtzoom-zuid. De buurt telt 2.512 woningen. Daarvan is 17% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.808 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kaap Hoorndreef 32 E?

Kaap Hoorndreef 32 E is een portiekflat in Vechtzoom-zuid, gebouwd in 1973 (53 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Kaap Hoorndreef 32 E vergeleken met de buurt?

Kaap Hoorndreef 32 E heeft 79 m² woonoppervlakte. Met 3 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Vechtzoom-zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €306.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kaap Hoorndreef 32 E en wat betekent dat?

Kaap Hoorndreef 32 E heeft energielabel UNKNOWN. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.

Hoe is de indeling van Kaap Hoorndreef 32 E?

Kaap Hoorndreef 32 E heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Vechtzoom-zuid?

De wijk Vechtzoom-zuid in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 5.205 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €306.000, 17% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Vechtzoom-zuid?

Vanuit Kaap Hoorndreef 32 E in Vechtzoom-zuid bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 3 km, snelwegoprit op 2.1 km.