Eengezinswoning, tussenwoning Zamenhofdreef 32 Utrecht

Zamenhofdreef 32, 3562 JX Utrecht

129 m² Bouwjaar 1971 5 kamers 4 slaapkamers Label C

Zamenhofdreef 32 is een eengezinswoning, tussenwoning in Utrecht, gebouwd in 1971. De woning heeft een woonoppervlakte van 129 m², een perceel van 155 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €270.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1971
Woonoppervlakte
129 m²
Perceeloppervlakte
155 m²
Inhoud
498 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€470.000 tot €520.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Zamenhofdreef 32

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Zamenhofdreef 32

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
126.15 kWh/m²
Primaire fossiele energie
191.83 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
35.31 kg/m²

Tuin
Ja (46.0 m²)

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Utrecht

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

2.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.3 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

1.4 km
Cultuur

Bibliotheek

0.6 km
Cultuur

Bioscoop

3 km

Buurtinformatie in Utrecht

3885 Inwoners
2620 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
2450 Woningvoorraad
€270.000 Gem. woningwaarde Zamenhofdreef en omgeving
23% Koopwoningen
6.025 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Zamenhofdreef 32

Vergelijkbare woningen in Utrecht

Veelgestelde vragen over Zamenhofdreef 32

Wat is de geschatte woningwaarde van Zamenhofdreef 32?

De prijsindicatie voor Zamenhofdreef 32 ligt rond €470.000 tot €520.000. De gemiddelde woningwaarde in Zamenhofdreef en omgeving is €270.000. Dat komt neer op circa €2.093 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Zamenhofdreef 32 zich tot de wijk Zamenhofdreef en omgeving?

Zamenhofdreef 32 is een eengezinswoning, tussenwoning van 129 m² in de wijk Zamenhofdreef en omgeving. De buurt telt 2.450 woningen. Daarvan is 23% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.025 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Zamenhofdreef 32?

Zamenhofdreef 32 is een eengezinswoning, tussenwoning in Zamenhofdreef en omgeving, gebouwd in 1971 (55 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Zamenhofdreef 32 vergeleken met de buurt?

Zamenhofdreef 32 heeft 129 m² woonoppervlakte en 498 m³ inhoud. Het perceel is 155 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Zamenhofdreef en omgeving ligt de gemiddelde woningwaarde op €270.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Zamenhofdreef 32 en wat betekent dat?

Zamenhofdreef 32 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-12-18. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 35.31 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Zamenhofdreef 32?

Zamenhofdreef 32 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 46 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Zamenhofdreef en omgeving?

De wijk Zamenhofdreef en omgeving in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 3.885 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €270.000, 23% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Zamenhofdreef en omgeving?