Tussenwoning Turandotdreef 6 Utrecht

Turandotdreef 6, 3561 HB Utrecht

138 m² Bouwjaar 1996 5 kamers 4 slaapkamers Label A+

Turandotdreef 6 is een tussenwoning in Utrecht, gebouwd in 1996. De woning heeft een woonoppervlakte van 138 m², een perceel van 181 m² en 5 kamers. Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €310.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1996
Woonoppervlakte
138 m²
Perceeloppervlakte
181 m²
Inhoud
443 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€485.000 tot €585.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Turandotdreef 6

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Turandotdreef 6

Energielabel

Energieklasse
A+
Energiebehoefte
82.45 kWh/m²
Primaire fossiele energie
44.27 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
64.7%
CO₂-emissie
9.35 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Stadsverwarming
Isolatie
Dakisolatie, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (54.0 m²)

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

1.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

2.5 km

Buurtinformatie in Utrecht

4195 Inwoners
2140 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
2021 Woningvoorraad
€310.000 Gem. woningwaarde Taag- en Rubicondreef en omgeving
27% Koopwoningen
8.447 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Turandotdreef 6

Vergelijkbare woningen in Utrecht

Veelgestelde vragen over Turandotdreef 6

Wat is de geschatte woningwaarde van Turandotdreef 6?

De prijsindicatie voor Turandotdreef 6 ligt rond €485.000 tot €585.000. De gemiddelde woningwaarde in Taag- en Rubicondreef en omgeving is €310.000. Dat komt neer op circa €2.246 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Turandotdreef 6 zich tot de wijk Taag- en Rubicondreef en omgeving?

Turandotdreef 6 is een tussenwoning van 138 m² in de wijk Taag- en Rubicondreef en omgeving. De buurt telt 2.021 woningen. Daarvan is 27% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.447 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Turandotdreef 6?

Turandotdreef 6 is een tussenwoning in Taag- en Rubicondreef en omgeving, gebouwd in 1996 (30 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Turandotdreef 6 vergeleken met de buurt?

Turandotdreef 6 heeft 138 m² woonoppervlakte en 443 m³ inhoud. Het perceel is 181 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Taag- en Rubicondreef en omgeving ligt de gemiddelde woningwaarde op €310.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Turandotdreef 6 en wat betekent dat?

Turandotdreef 6 heeft energielabel A+. Geldig tot 2033-12-19. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 9.35 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Turandotdreef 6?

Turandotdreef 6 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 54 m².

Hoe is de woningmarkt in Taag- en Rubicondreef en omgeving?

De wijk Taag- en Rubicondreef en omgeving in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 4.195 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €310.000, 27% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Taag- en Rubicondreef en omgeving?