Streetview Goudesteinlaan 44 Utrecht

Goudesteinlaan 44, 3555 XV Utrecht

76 m² Bouwjaar 2019 3 kamers 2 slaapkamers Label A++

Goudesteinlaan 44 is een appartement in Utrecht, gebouwd in 2019. De woning heeft een woonoppervlakte van 76 m² en 3 kamers. Het energielabel is A++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €414.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2019
Woonoppervlakte
76 m²
Inhoud
197 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Goudesteinlaan 44

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Goudesteinlaan 44

Energielabel

Energieklasse
A++
Energiebehoefte
63.49 kWh/m²
Primaire fossiele energie
68.62 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
23.5%
CO₂-emissie
11.75 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Utrecht

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

2.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.2 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

1.5 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

4.1 km

Buurtinformatie in Utrecht

1175 Inwoners
460 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
454 Woningvoorraad
€414.000 Gem. woningwaarde Queeckhovenplein en omgeving
19% Koopwoningen
11.152 Inwoners per km²

Locatie van Goudesteinlaan 44

Vergelijkbare woningen in Utrecht

Veelgestelde vragen over Goudesteinlaan 44

Wat is de geschatte woningwaarde van Goudesteinlaan 44?

De gemiddelde woningwaarde in Queeckhovenplein en omgeving is €414.000. Dat komt neer op circa €5.447 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Goudesteinlaan 44 zich tot de wijk Queeckhovenplein en omgeving?

Goudesteinlaan 44 is een appartement van 76 m² in de wijk Queeckhovenplein en omgeving. De buurt telt 454 woningen. Daarvan is 19% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 11.152 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Goudesteinlaan 44?

Goudesteinlaan 44 is een appartement in Queeckhovenplein en omgeving, gebouwd in 2019 (7 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Goudesteinlaan 44 vergeleken met de buurt?

Goudesteinlaan 44 heeft 76 m² woonoppervlakte en 197 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Queeckhovenplein en omgeving ligt de gemiddelde woningwaarde op €414.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Goudesteinlaan 44 en wat betekent dat?

Goudesteinlaan 44 heeft energielabel A++. Geldig tot 2032-10-27. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 11.75 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Goudesteinlaan 44?

Goudesteinlaan 44 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Queeckhovenplein en omgeving?

De wijk Queeckhovenplein en omgeving in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 1.175 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €414.000, 19% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Queeckhovenplein en omgeving?

Vanuit Goudesteinlaan 44 in Queeckhovenplein en omgeving bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 2.8 km, snelwegoprit op 2.1 km.