Woningdetails
- Type
- Portiekflat
- Bouwvorm
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 2006
- Woonoppervlakte
- 56 m²
- Inhoud
- 184 m³
- Kamers
- 2
- Slaapkamers
- 1
- Badkamers
- 1
- Indicatie vraagprijs
- €305.000 tot €355.000
- Ligging
- Aan rustige weg en in woonwijk
Prof. Kohnstammstraat 80 is een portiekflat in Utrecht, gebouwd in 2006. De woning heeft een woonoppervlakte van 56 m² en 2 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €401.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Prof. Kohnstammstraat 80
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1 kmSupermarkt
0.9 kmHuisarts
1.2 kmTreinstation
3.1 kmSnelweg oprit
2.1 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
0.5 kmApotheek
1.2 kmZiekenhuis
4.8 kmRestaurant
0.4 kmCafé
2.2 kmBibliotheek
1.5 kmBioscoop
4.6 kmMODERN APPARTEMENT IN EEN KLEINSCHALIG COMPLEX OP EEN HEERLIJKE PLEK! Een keurige HOEKappartement met heerlijk ruim balkon over de hele lengte van…
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe prijsindicatie voor Prof. Kohnstammstraat 80 ligt rond €305.000 tot €355.000. De gemiddelde woningwaarde in Zuilen-Noord is €401.000. Dat komt neer op circa €7.161 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenProf. Kohnstammstraat 80 is een portiekflat van 56 m² in de wijk Zuilen-Noord. De buurt telt 1.698 woningen. Daarvan is 47% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.274 inwoners per km².
Prof. Kohnstammstraat 80 is een portiekflat in Zuilen-Noord, gebouwd in 2006 (20 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Prof. Kohnstammstraat 80 heeft 56 m² woonoppervlakte en 184 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Zuilen-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €401.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Prof. Kohnstammstraat 80 heeft energielabel C. Geldig tot 2030-11-21. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Prof. Kohnstammstraat 80 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is 1 badkamer. Er is een balkon.
De wijk Zuilen-Noord in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 3.775 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €401.000, 47% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
Vanuit Prof. Kohnstammstraat 80 in Zuilen-Noord bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 1 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 3.1 km, snelwegoprit op 2.1 km.