Streetview Westinghousestraat 82 Utrecht

Westinghousestraat 82, 3555 VD Utrecht

69 m² Bouwjaar 1913 3 kamers 2 slaapkamers Label D

Westinghousestraat 82 is een woonhuis in Utrecht, gebouwd in 1913. De woning heeft een woonoppervlakte van 69 m², een perceel van 127 m² en 3 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €371.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1913
Woonoppervlakte
69 m²
Perceeloppervlakte
127 m²
Inhoud
260 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Westinghousestraat 82

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Westinghousestraat 82

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
176.76 kWh/m²
Primaire fossiele energie
272.29 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
50.08 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Utrecht

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

2.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.1 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

1.4 km
Cultuur

Bibliotheek

0.7 km
Cultuur

Bioscoop

3.8 km

Buurtinformatie in Utrecht

3440 Inwoners
1835 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
1700 Woningvoorraad
€371.000 Gem. woningwaarde Prins Bernhardplein en omgeving
42% Koopwoningen
9.385 Inwoners per km²

Locatie van Westinghousestraat 82

Vergelijkbare woningen in Utrecht

Veelgestelde vragen over Westinghousestraat 82

Wat is de geschatte woningwaarde van Westinghousestraat 82?

De prijsindicatie voor Westinghousestraat 82 ligt rond €290.000 tot €340.000. De gemiddelde woningwaarde in Prins Bernhardplein en omgeving is €371.000. Dat komt neer op circa €5.377 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Westinghousestraat 82 zich tot de wijk Prins Bernhardplein en omgeving?

Westinghousestraat 82 is een woonhuis van 69 m² in de wijk Prins Bernhardplein en omgeving. De buurt telt 1.700 woningen. Daarvan is 42% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.385 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Westinghousestraat 82?

Westinghousestraat 82 is een woonhuis in Prins Bernhardplein en omgeving, gebouwd in 1913 (113 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Westinghousestraat 82 vergeleken met de buurt?

Westinghousestraat 82 heeft 69 m² woonoppervlakte en 260 m³ inhoud. Het perceel is 127 m². Met 3 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Prins Bernhardplein en omgeving ligt de gemiddelde woningwaarde op €371.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Westinghousestraat 82 en wat betekent dat?

Westinghousestraat 82 heeft energielabel D. Geldig tot 2034-09-18. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 50.08 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Westinghousestraat 82?

Westinghousestraat 82 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Prins Bernhardplein en omgeving?

De wijk Prins Bernhardplein en omgeving in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 3.440 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €371.000, 42% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.