Eengezinswoning, eindwoning Westinghousestraat 35 Utrecht

Westinghousestraat 35, 3555 VA Utrecht

81 m² Bouwjaar 1915 5 kamers 4 slaapkamers Label C

Westinghousestraat 35 is een eengezinswoning, eindwoning in Utrecht, gebouwd in 1915. De woning heeft een woonoppervlakte van 81 m², een perceel van 127 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €389.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1915
Woonoppervlakte
81 m²
Perceeloppervlakte
127 m²
Inhoud
330 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€485.000 tot €585.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Westinghousestraat 35

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Westinghousestraat 35

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
149.88 kWh/m²
Primaire fossiele energie
201.55 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
8.7%
CO₂-emissie
35.97 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming

Tuin
Ja (36.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidoosten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

1.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.5 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

0.6 km
Cultuur

Bioscoop

3.2 km

Buurtinformatie in Utrecht

4230 Inwoners
2480 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
2122 Woningvoorraad
€389.000 Gem. woningwaarde Elinkwijk en omgeving
58% Koopwoningen
12.761 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Westinghousestraat 35

Vergelijkbare woningen in Utrecht

Veelgestelde vragen over Westinghousestraat 35

Wat is de geschatte woningwaarde van Westinghousestraat 35?

De prijsindicatie voor Westinghousestraat 35 ligt rond €485.000 tot €585.000. De gemiddelde woningwaarde in Elinkwijk en omgeving is €389.000. Dat komt neer op circa €4.802 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Westinghousestraat 35 zich tot de wijk Elinkwijk en omgeving?

Westinghousestraat 35 is een eengezinswoning, eindwoning van 81 m² in de wijk Elinkwijk en omgeving. De buurt telt 2.122 woningen. Daarvan is 58% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 12.761 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Westinghousestraat 35?

Westinghousestraat 35 is een eengezinswoning, eindwoning in Elinkwijk en omgeving, gebouwd in 1915 (111 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Westinghousestraat 35 vergeleken met de buurt?

Westinghousestraat 35 heeft 81 m² woonoppervlakte en 330 m³ inhoud. Het perceel is 127 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 16 m² per kamer. In Elinkwijk en omgeving ligt de gemiddelde woningwaarde op €389.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Westinghousestraat 35 en wat betekent dat?

Westinghousestraat 35 heeft energielabel C. Geldig tot 2033-06-30. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 35.97 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Westinghousestraat 35?

Westinghousestraat 35 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 36 m².

Hoe is de woningmarkt in Elinkwijk en omgeving?

De wijk Elinkwijk en omgeving in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 4.230 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €389.000, 58% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.