Woningdetails
- Type
- Galerijflat
- Bouwvorm
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1995
- Woonoppervlakte
- 76 m²
- Inhoud
- 237 m³
- Kamers
- 3
- Slaapkamers
- 2
- Indicatie vraagprijs
- €350.000 tot €400.000
- Daktype
- Plat dak
- Ligging
- Aan vaarwater, aan water en in woonwijk
Amsterdamsestraatweg 907 C is een galerijflat in Utrecht, gebouwd in 1995. De woning heeft een woonoppervlakte van 76 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €401.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Amsterdamsestraatweg 907 C
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1 kmSupermarkt
0.9 kmHuisarts
1.2 kmTreinstation
3.1 kmSnelweg oprit
2.1 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
0.5 kmApotheek
1.2 kmZiekenhuis
4.8 kmRestaurant
0.4 kmCafé
2.2 kmBibliotheek
1.5 kmBioscoop
4.6 kmWONEN MET UITZICHT OP HET WATER ÉN DE STAD BINNEN HANDBEREIK? Zoek je een goed ingedeeld appartement met een prachtig uitzicht, eigen berging en…
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe prijsindicatie voor Amsterdamsestraatweg 907 C ligt rond €350.000 tot €400.000. De gemiddelde woningwaarde in Zuilen-Noord is €401.000. Dat komt neer op circa €5.276 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenAmsterdamsestraatweg 907 C is een galerijflat van 76 m² in de wijk Zuilen-Noord. De buurt telt 1.698 woningen. Daarvan is 47% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.274 inwoners per km².
Amsterdamsestraatweg 907 C is een galerijflat in Zuilen-Noord, gebouwd in 1995 (31 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Amsterdamsestraatweg 907 C heeft 76 m² woonoppervlakte en 237 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Zuilen-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €401.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Amsterdamsestraatweg 907 C heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.
Amsterdamsestraatweg 907 C heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.
De wijk Zuilen-Noord in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 3.775 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €401.000, 47% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
Vanuit Amsterdamsestraatweg 907 C in Zuilen-Noord bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 1 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 3.1 km, snelwegoprit op 2.1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Amsterdamsestraatweg 907 C: ziekenhuis op 4.8 km, apotheek op 1.2 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 0.5 km.