Bovenwoning (appartement) Amsterdamsestraatweg 737 C Utrecht

Amsterdamsestraatweg 737 C, 3555 HH Utrecht

47 m² Bouwjaar 1964 2 kamers 1 slaapkamers Label A

Amsterdamsestraatweg 737 C is een bovenwoning (appartement) in Utrecht, gebouwd in 1964. De woning heeft een woonoppervlakte van 47 m² en 2 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €371.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1964
Woonoppervlakte
47 m²
Inhoud
151 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€270.000 tot €320.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Amsterdamsestraatweg 737 C

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Amsterdamsestraatweg 737 C

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

2.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.1 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

1.4 km
Cultuur

Bibliotheek

0.7 km
Cultuur

Bioscoop

3.8 km

Buurtinformatie in Utrecht

3440 Inwoners
1835 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
1700 Woningvoorraad
€371.000 Gem. woningwaarde Prins Bernhardplein en omgeving
42% Koopwoningen
9.385 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Amsterdamsestraatweg 737 C

Vergelijkbare woningen in Utrecht

Veelgestelde vragen over Amsterdamsestraatweg 737 C

Wat is de geschatte woningwaarde van Amsterdamsestraatweg 737 C?

De prijsindicatie voor Amsterdamsestraatweg 737 C ligt rond €270.000 tot €320.000. De gemiddelde woningwaarde in Prins Bernhardplein en omgeving is €371.000. Dat komt neer op circa €7.894 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Amsterdamsestraatweg 737 C zich tot de wijk Prins Bernhardplein en omgeving?

Amsterdamsestraatweg 737 C is een bovenwoning (appartement) van 47 m² in de wijk Prins Bernhardplein en omgeving. De buurt telt 1.700 woningen. Daarvan is 42% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.385 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Amsterdamsestraatweg 737 C?

Amsterdamsestraatweg 737 C is een bovenwoning (appartement) in Prins Bernhardplein en omgeving, gebouwd in 1964 (62 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Amsterdamsestraatweg 737 C vergeleken met de buurt?

Amsterdamsestraatweg 737 C heeft 47 m² woonoppervlakte en 151 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Prins Bernhardplein en omgeving ligt de gemiddelde woningwaarde op €371.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Amsterdamsestraatweg 737 C en wat betekent dat?

Amsterdamsestraatweg 737 C heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de indeling van Amsterdamsestraatweg 737 C?

Amsterdamsestraatweg 737 C heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Prins Bernhardplein en omgeving?

De wijk Prins Bernhardplein en omgeving in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 3.440 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €371.000, 42% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Prins Bernhardplein en omgeving?