Woning Amsterdamsestraatweg 699 D Utrecht

Amsterdamsestraatweg 699 D, 3555 HD Utrecht

71 m² Bouwjaar 1930 3 kamers 2 slaapkamers Label A

Amsterdamsestraatweg 699 D is een woning in Utrecht, gebouwd in 1930. De woning heeft een woonoppervlakte van 71 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €371.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1930
Woonoppervlakte
71 m²
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€0 tot €10.000

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Amsterdamsestraatweg 699 D

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Amsterdamsestraatweg 699 D

Energielabel

Energieklasse
A
Energie-index
1.14
CO₂-emissie
2420.54 kg/m²

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

2.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.1 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

1.4 km
Cultuur

Bibliotheek

0.7 km
Cultuur

Bioscoop

3.8 km

Buurtinformatie in Utrecht

3440 Inwoners
1835 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
1700 Woningvoorraad
€371.000 Gem. woningwaarde Prins Bernhardplein en omgeving
42% Koopwoningen
9.385 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Amsterdamsestraatweg 699 D

Vergelijkbare woningen in Utrecht

Veelgestelde vragen over Amsterdamsestraatweg 699 D

Wat is de geschatte woningwaarde van Amsterdamsestraatweg 699 D?

De prijsindicatie voor Amsterdamsestraatweg 699 D ligt rond €0 tot €10.000. De gemiddelde woningwaarde in Prins Bernhardplein en omgeving is €371.000. Dat komt neer op circa €5.225 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Amsterdamsestraatweg 699 D zich tot de wijk Prins Bernhardplein en omgeving?

Amsterdamsestraatweg 699 D is een woning van 71 m² in de wijk Prins Bernhardplein en omgeving. De buurt telt 1.700 woningen. Daarvan is 42% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.385 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Amsterdamsestraatweg 699 D?

Amsterdamsestraatweg 699 D is een woning in Prins Bernhardplein en omgeving, gebouwd in 1930 (96 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Amsterdamsestraatweg 699 D vergeleken met de buurt?

Amsterdamsestraatweg 699 D heeft 71 m² woonoppervlakte. Met 3 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Prins Bernhardplein en omgeving ligt de gemiddelde woningwaarde op €371.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Amsterdamsestraatweg 699 D en wat betekent dat?

Amsterdamsestraatweg 699 D heeft energielabel A. Geldig tot 2030-11-10. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 2420.54 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Amsterdamsestraatweg 699 D?

Amsterdamsestraatweg 699 D heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Prins Bernhardplein en omgeving?

De wijk Prins Bernhardplein en omgeving in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 3.440 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €371.000, 42% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.