Streetview Berlagestraat 28 Utrecht

Berlagestraat 28, 3555 CW Utrecht

34 m² Bouwjaar 2010 2 kamers 1 slaapkamers Label A

Berlagestraat 28 is een appartement in Utrecht, gebouwd in 2010. De woning heeft een woonoppervlakte van 34 m² en 2 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €371.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2010
Woonoppervlakte
34 m²
Inhoud
105 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Berlagestraat 28

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Berlagestraat 28

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in Utrecht

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

2.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.1 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

1.4 km
Cultuur

Bibliotheek

0.7 km
Cultuur

Bioscoop

3.8 km

Buurtinformatie in Utrecht

3440 Inwoners
1835 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
1700 Woningvoorraad
€371.000 Gem. woningwaarde Prins Bernhardplein en omgeving
42% Koopwoningen
9.385 Inwoners per km²

Locatie van Berlagestraat 28

Vergelijkbare woningen in Utrecht

Veelgestelde vragen over Berlagestraat 28

Wat is de geschatte woningwaarde van Berlagestraat 28?

De prijsindicatie voor Berlagestraat 28 ligt rond €125.000 tot €150.000. De gemiddelde woningwaarde in Prins Bernhardplein en omgeving is €371.000. Dat komt neer op circa €10.912 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Berlagestraat 28 zich tot de wijk Prins Bernhardplein en omgeving?

Berlagestraat 28 is een appartement van 34 m² in de wijk Prins Bernhardplein en omgeving. De buurt telt 1.700 woningen. Daarvan is 42% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.385 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Berlagestraat 28?

Berlagestraat 28 is een appartement in Prins Bernhardplein en omgeving, gebouwd in 2010 (16 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Berlagestraat 28 vergeleken met de buurt?

Berlagestraat 28 heeft 34 m² woonoppervlakte en 105 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 17 m² per kamer. In Prins Bernhardplein en omgeving ligt de gemiddelde woningwaarde op €371.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Berlagestraat 28 en wat betekent dat?

Berlagestraat 28 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-11-08. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Berlagestraat 28?

Berlagestraat 28 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Prins Bernhardplein en omgeving?

De wijk Prins Bernhardplein en omgeving in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 3.440 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €371.000, 42% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Prins Bernhardplein en omgeving?

Vanuit Berlagestraat 28 in Prins Bernhardplein en omgeving bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2.3 km, snelwegoprit op 2.5 km.