Streetview Prins Bernhardlaan 130 Utrecht

Prins Bernhardlaan 130, 3555 AJ Utrecht

116 m² Bouwjaar 1960 5 kamers Label E

Prins Bernhardlaan 130 is een appartement in Utrecht, gebouwd in 1960. De woning heeft een woonoppervlakte van 116 m² en 5 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €371.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1960
Woonoppervlakte
116 m²
Inhoud
373 m³
Kamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Prins Bernhardlaan 130

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Prins Bernhardlaan 130

Energielabel

Energieklasse
E

Bereikbaarheid in Utrecht

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

2.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.1 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

1.4 km
Cultuur

Bibliotheek

0.7 km
Cultuur

Bioscoop

3.8 km

Buurtinformatie in Utrecht

3440 Inwoners
1835 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
1700 Woningvoorraad
€371.000 Gem. woningwaarde Prins Bernhardplein en omgeving
42% Koopwoningen
9.385 Inwoners per km²

Locatie van Prins Bernhardlaan 130

Vergelijkbare woningen in Utrecht

Veelgestelde vragen over Prins Bernhardlaan 130

Wat is de geschatte woningwaarde van Prins Bernhardlaan 130?

De prijsindicatie voor Prins Bernhardlaan 130 ligt rond €165.000 tot €190.000. De gemiddelde woningwaarde in Prins Bernhardplein en omgeving is €371.000. Dat komt neer op circa €3.198 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Prins Bernhardlaan 130 zich tot de wijk Prins Bernhardplein en omgeving?

Prins Bernhardlaan 130 is een appartement van 116 m² in de wijk Prins Bernhardplein en omgeving. De buurt telt 1.700 woningen. Daarvan is 42% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.385 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Prins Bernhardlaan 130?

Prins Bernhardlaan 130 is een appartement in Prins Bernhardplein en omgeving, gebouwd in 1960 (66 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Prins Bernhardlaan 130 vergeleken met de buurt?

Prins Bernhardlaan 130 heeft 116 m² woonoppervlakte en 373 m³ inhoud. Met 5 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Prins Bernhardplein en omgeving ligt de gemiddelde woningwaarde op €371.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Prins Bernhardlaan 130 en wat betekent dat?

Prins Bernhardlaan 130 heeft energielabel E. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp.

Hoe is de indeling van Prins Bernhardlaan 130?

Prins Bernhardlaan 130 heeft 5 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Prins Bernhardplein en omgeving?

De wijk Prins Bernhardplein en omgeving in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 3.440 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €371.000, 42% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Prins Bernhardplein en omgeving?

Vanuit Prins Bernhardlaan 130 in Prins Bernhardplein en omgeving bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2.3 km, snelwegoprit op 2.5 km.