Eengezinswoning, tussenwoning Adriaan van Zwietenstraat 20 Utrecht

Adriaan van Zwietenstraat 20, 3554 XG Utrecht

90 m² Bouwjaar 1938 4 kamers 4 slaapkamers Label C

Adriaan van Zwietenstraat 20 is een eengezinswoning, tussenwoning in Utrecht, gebouwd in 1938. De woning heeft een woonoppervlakte van 90 m², een perceel van 84 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €374.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1938
Woonoppervlakte
90 m²
Perceeloppervlakte
84 m²
Inhoud
342 m³
Kamers
4
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€480.000 tot €580.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Adriaan van Zwietenstraat 20

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Adriaan van Zwietenstraat 20

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
155.64 kWh/m²
Primaire fossiele energie
239.97 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
44.64 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en houtkachel
Isolatie
Dakisolatie, grotendeels dubbelglas en muurisolatie

Bijzonderheden

Bijzondere kenmerken
Gedeeltelijk gestoffeerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (33.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noordwesten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

1.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

1.1 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

2.9 km

Buurtinformatie in Utrecht

3955 Inwoners
1955 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
1774 Woningvoorraad
€374.000 Gem. woningwaarde Geuzenwijk
32% Koopwoningen
13.383 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Adriaan van Zwietenstraat 20

Vergelijkbare woningen in Utrecht

Veelgestelde vragen over Adriaan van Zwietenstraat 20

Wat is de geschatte woningwaarde van Adriaan van Zwietenstraat 20?

De prijsindicatie voor Adriaan van Zwietenstraat 20 ligt rond €480.000 tot €580.000. De gemiddelde woningwaarde in Geuzenwijk is €374.000. Dat komt neer op circa €4.156 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Adriaan van Zwietenstraat 20 zich tot de wijk Geuzenwijk?

Adriaan van Zwietenstraat 20 is een eengezinswoning, tussenwoning van 90 m² in de wijk Geuzenwijk. De buurt telt 1.774 woningen. Daarvan is 32% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 13.383 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Adriaan van Zwietenstraat 20?

Adriaan van Zwietenstraat 20 is een eengezinswoning, tussenwoning in Geuzenwijk, gebouwd in 1938 (88 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Adriaan van Zwietenstraat 20 vergeleken met de buurt?

Adriaan van Zwietenstraat 20 heeft 90 m² woonoppervlakte en 342 m³ inhoud. Het perceel is 84 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Geuzenwijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €374.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Adriaan van Zwietenstraat 20 en wat betekent dat?

Adriaan van Zwietenstraat 20 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-06-17. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 44.64 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Adriaan van Zwietenstraat 20?

Adriaan van Zwietenstraat 20 heeft 4 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 33 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Geuzenwijk?

De wijk Geuzenwijk in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 3.955 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €374.000, 32% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.