Streetview Prinses Beatrixlaan 26 Utrecht

Prinses Beatrixlaan 26, 3554 JK Utrecht

188 m² Bouwjaar 1906 6 kamers 4 slaapkamers Label B

Prinses Beatrixlaan 26 is een woonhuis in Utrecht, gebouwd in 1906. De woning heeft een woonoppervlakte van 188 m², een perceel van 441 m² en 6 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €399.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1906
Woonoppervlakte
188 m²
Perceeloppervlakte
441 m²
Inhoud
749 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Prinses Beatrixlaan 26

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Prinses Beatrixlaan 26

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
136.23 kWh/m²
Primaire fossiele energie
186.81 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
5.4%
CO₂-emissie
33.67 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Utrecht

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

2.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.7 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

1.4 km
Cultuur

Bibliotheek

0.4 km
Cultuur

Bioscoop

3.6 km

Buurtinformatie in Utrecht

4585 Inwoners
2130 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
1982 Woningvoorraad
€399.000 Gem. woningwaarde Schaakbuurt en omgeving
44% Koopwoningen
9.410 Inwoners per km²

Locatie van Prinses Beatrixlaan 26

Vergelijkbare woningen in Utrecht

Veelgestelde vragen over Prinses Beatrixlaan 26

Wat is de geschatte woningwaarde van Prinses Beatrixlaan 26?

De gemiddelde woningwaarde in Schaakbuurt en omgeving is €399.000. Dat komt neer op circa €2.122 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Prinses Beatrixlaan 26 zich tot de wijk Schaakbuurt en omgeving?

Prinses Beatrixlaan 26 is een woonhuis van 188 m² in de wijk Schaakbuurt en omgeving. De buurt telt 1.982 woningen. Daarvan is 44% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.410 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Prinses Beatrixlaan 26?

Prinses Beatrixlaan 26 is een woonhuis in Schaakbuurt en omgeving, gebouwd in 1906 (120 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Prinses Beatrixlaan 26 vergeleken met de buurt?

Prinses Beatrixlaan 26 heeft 188 m² woonoppervlakte en 749 m³ inhoud. Het perceel is 441 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In Schaakbuurt en omgeving ligt de gemiddelde woningwaarde op €399.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Prinses Beatrixlaan 26 en wat betekent dat?

Prinses Beatrixlaan 26 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-08-06. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 33.67 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Prinses Beatrixlaan 26?

Prinses Beatrixlaan 26 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Schaakbuurt en omgeving?

De wijk Schaakbuurt en omgeving in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 4.585 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €399.000, 44% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Schaakbuurt en omgeving?